نیروی انتظامی در صف مقدم تامین امنیت استان قرار دارد
کد خبر: 115223
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۱
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با بیان اینکه نیروی انتظامی در صف مقدم تامین امنیت استان قرار دارد، گفت: اگر در جامعه‌ای معیشت و اقتصاد مهم است، بالاتر از آن امنیت قرار دارد چراکه پایه همه پیشرفت‌ها بوده و جامعه باید احساس امنیت کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، فریدون همتی استاندار قزوین صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی، سپاه و بسیج که در مقر فرماندهی انتظامی قزوین برگزار شد، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس که پشت سر گذاشته شد، اظهار کرد: این جنگ نابرابر با همت بلند نیروهای مسلح، نظامی، بسیجی و همه ملت ایران و رهبری امام (ره) با تکیه بر عنایات الهی برای همیشه در تاریخ به سرافرازی کشور و ملت ایران تبدیل شد.

وی افزود: یکی از مهم‎ترین و اولین وظیفه حکومت‎ها و دولت‌ها تامین امنیت و برقراری آن است که در نظام جمهوری اسلامی ایران با تلاش نیروهای مسلح و مردم و به برکت رهبری مقتدر و هوشمند، امروز ایران به عنوان جزیره‌ای امن در میان آتشی از جنگ در منطقه قرار دارد.

استاندار قزوین با بیان اینکه امنیت ایران اسلامی از اروپا و آمریکا هم بالاتر است، تصریح کرد: باید برای امنیت جمهوری اسلامی ایران که دیگران به آن  حسرت می ورزند خداوند را شکر کنیم و قدردان زحمات نیروهای مسلح باشیم.

همتی اضافه کرد: اگر در جامعه‌ای معیشت و اقتصاد مهم است، بالاتر از آن امنیت قرار دارد چراکه پایه همه پیشرفت‌ها بوده و جامعه باید احساس امنیت کند.

وی در ادامه گفت: نیروی انتظامی در صف مقدم تامین امنیت استان قرار داشته و تعامل خوبی با مردم دارد.

استاندار قزوین عنوان کرد: نیروی انتظامی تکلیف خود را به عنوان یک وظیفه الهی در بستر اعتقادات، ایمان و نظامی که نظام الهی است انجام می‌دهد و در این مسیر موفق بوده است.

وی در پایان از زحمات نیروی انتظامی در تامین امنیت و ساماندهی ترافیک و تردد سفر رییس جمهور قدردانی کرده و افزود: نیروهای نظامی و انتظامی استان در این برنامه نقش ارزنده‌ای ایفا کردند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار