هاشمی‌می‌گفت ما به فکر ساخت بمب اتم بوده‌ایم! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87913
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴ - ۹:۳۷
شاخص : جانشین سازمان بسیج فرهنگیان گفت: هاشمی‌رفسنجانی در دهه 60 می‌گوید ما به فکر ساخت بمب اتم بوده‌ایم؛ در صورتی که رهبر فرزانه انقلاب بارها اعلام کرده‌اند از ابتدا دنبال بمب نبوده‌ایم.

شاخص نیوزعباس مطهری عصر امروز در آیین گرامیداشت حماسه ۹ دی ویژه کارکنان دولت در شهرستان شاهرود که به همت پایگاه فدائیان ولایت بسیج کارمندی در حسینیه و مسجد مدرسه قلعه شاهرود برگزار شد، در سخنانی با گرامیداشت هفته وحدت و میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام صادق (ع) و حماسه ماندگار ملت بابصیرت ایران در ۹ دی‌ماه، با اشاره به توطئه‌های دشمنان در برپایی فتنه‌های مختلف علیه ملت ایران اظهار کرد: دشمن از بدو پیروزی انقلاب به فتنه‌انگیزی در داخل کشور اقدام کرده و به راه انداختن غائله‌های قومی در داخل کشور از آن جمله است.

وی افزود: دشمن بعد از غائله‌های ابتدای انقلاب در ارکان نظام نفوذ و رئیس‌جمهور کشور را منحرف کرد که آن قضای عزل و فرار با لباس زنانه اتفاق افتاد و گروه منافقین از دل آن بیرون آمد و بعد از آن جنگ هشت ساله را بر ما تحمیل کرد.

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان خاطرنشان کرد: بعد از دوران دفاع مقدس و آغاز زعامت امام خامنه‌ای(مدظله العالی)، رویکرد دشمنان تغییر و جنگ نرم همراه با نفوذ دوباره در ارکان نظام آغاز شد و تا امروز ادامه دارد.

وی تصریح کرد: فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ با برنامه استکبار جهانی و توسط مهرهای داخلی انجام‌شده و نظیر این فتنه‌ها در پیش است و باید مراقب بوده و بصیرت داشته باشیم تا برابر این فضاهای غبارآلوده عمارگونه رفتار کنیم.

مطهری با بیان اینکه امروز عده‌ای به طمع جاه و مقام و پست یا تحت تأثیر فرزندان و خانواده خود در گردابی گرفتار شده‌اند، بیان کرد: افرادی که امروز از شورایی شدن رهبری دم می‌زنند، در دهه‌های مختلف کارهایی کردند که امروز دود آن به چشم ملت ایران می‌رود.

وی تصریح کرد: هاشمی‌رفسنجانی در دهه ۶۰ می‌گفت ما به فکر ساخت بمب اتم بوده‌ایم؛ در صورتی که رهبر فرزانه انقلاب بارها اعلام کرده‌اند ما از ابتدا به دنبال بمب نبوده‌ایم و ساخت بمب اتم با توجه به دستور شرع حرام است و ما این کار را نکرده و نخواهیم کرد.

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان خاطرنشان کرد: باید مراقب نفوذ دشمن در ارکان نظام باشیم و بدانیم که امروز ایستادگی رمز پیروزی ما برابر دشمنان است نه تسلیم شدن مقابل کدخدا و این را باید افرادی که امروز کینه دشمنان به‌درستی نمی‌بینند، باور کنند.

وی عنوان کرد: استکبار جهانی امروز می‌خواهد ما را تضعیف کند و با استحاله درون انقلاب با استفاده از مهرهای خود و برخی خواص بی‌بصیرت به اهداف خود برسد؛ اما باید بدانند این ملت امتحان خود را پس داده‌اند و اگر بار دیگر دشمن خیال خامی کند، با تودهنی ملت ایران روبه‌رو خواهند شد.

مطهری با اشاره به تهدیدات مختلف استکبار علیه ملت ایران گفت: استکبار ما را در درون کشورمان به خیال خود محصور کرده، در صورتی که اقتدار ما امروز بیش از گذشته است و این همه خون‌ریزی در سراسر جهان و مسلمان‌کشی به خاطر این است که تفکر انقلاب اسلامی امروز در دنیا انتشار و گسترش یافته است.

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان با تأکید بر مراقبت درباره نفوذ عوامل بیگانه در ساختار کشور بیان کرد: دولتمردان ما باید مراقب باشند که دشمن از کانال پسابرجام نفوذ نکند؛ همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب تأکید دارند و باید تلاش کرد توان داخل را تقویت کرد تا در برابر استکبار و فشارهای دشمنان ایستاد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار