هدف انقلاب اسلامی اصلاح ریشه های فکری در کل جهان است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91208
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۶:۲۷
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان:
شاخص : رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قزوین با اشاره برجنبه اجتماعی و بنیادی انقلاب اسلامی گفت: هدف انقلاب اسلامی اصلاح ریشه های فکری در کل جهان است که باید بر اساس برنامه های  فرهنگی و انقلابی پایه‌ریزی شود.

به گزارش خبر نگار اجتماعی شاخص، حجت الاسلام علی قابل در نشست بصیرتی  بانوان که ظهر امروز در حسینیه مسجد امام حسن عسگری(ع) برگزار شد، با اشاره به سالروز ورود امام خمینی (ره) اظهار کرد: انقلاب اسلامی، انقلاب فرهنگی و معرفتی است که باید از لحاظ  فکری و فرهنگی در اولویت قرار گیرد.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان با بیان اینکه آزادی به عنوان یکی از ریشه‌های انقلاب اسلامی است، گفت: در نظام استبدادی شاهنشاهی  شاه ایران هیچ اراده‌ای از خود نداشت و از سوی سفارت انگلیس و آمریکا حمایت می‌شد.

این مسئول با تاکید بر بی عدالتی حاکم در زمان قبل از انقلاب افزود:  در این دوران ترویج فساد در جامعه، جوانان را منحرف و حکومت با مظاهر دینی سر ستیز داشت و منابع و مزایا در انحصار اشخاص خاصی بود.

قابل در ادامه تصریح کرد: یکی از خصوصیات منحصر به فرد انقلاب اسلامی حضور مردم با اندیشه‌های مدبرانه آن‌ها بود که سرچشمه انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره بر جنبه اجتماعی و بنیادی انقلاب اسلامی ابراز کرد: هدف انقلاب اسلامی اصلاح ریشه های فکری در کل جهان است که باید براساس برنامه های  فرهنگی و انقلابی پایه‌ریزی شود.

انتهای پیام/۱۰۰۴/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار