هرگونه تجاوز به خاک ایران با ‌پاسخی کوبنده همراه خواهد بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 107116
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱:۵۳
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران:
شاخص : جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقتدار دفاعی و امنیت ملی را خط قرمز نظام دانست و گفت: ذره‌ای به دشمن اجازه تعرض به خاک ایران را نخواهیم داد؛ هرگونه تجاوز احتمالی با ‌پاسخی کوبنده همراه خواهد بود.

سردار حاج عبدالله عراقی، جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم شب وداع با ماه مبارک رمضان که در گلزار شهدای شهر قزوین برگزار شد در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به تحرکات اخیر داعش در منطقه اطراف ایران اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی هنوز مردم قهرمان و استوار ایران اسلامی را نشناخته‌اند؛ پیامی که برای داعش داریم این است که جمهوری اسلامی ایران با مناطق دیگر فرق می‌کند.

وی با بیان اینکه ذره‌ای به دشمن اجازه تعرض به خاک ایران را نخواهیم داد، تاکید کرد: دشمنان بدانند تا اندازه‌ای در این کشور فدایی اسلام، قرآن و ولایت داریم که جان خود را در راه دفاع از حریم وطن فدا خواهند کرد و هیچ واهمه‌ای از دشمنان ندارند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقتدار دفاعی و امنیت ملی را خط قرمز نظام دانست و تصریح کرد: توصیه‌ام به مردم این است که وحدت و انسجام خود را حفظ کنند و گوش به فرمان ولایت باشند چراکه در سایه پیروی از خط امام و ولایت کشورمان هیچ آسیبی نخواهد دید.

سردار عراقی با تاکید بر اینکه خون‌های پاک شهیدان مدافع حرم،‌ جبهه مقاومت و استکبارستیزی را تقویت کرده‎است، ابراز کرد: بهترین راه حفظ انسجام و اقتدار کشور این است که ارزش‌های دینی خودمان را حفظ و زیر سایه ولایت حرکت کنیم و این را بدانید اگر از امام و ولایت جدا شویم به طور یقین آسیب خواهیم دید.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار