هرگونه تنش و اختلاف مانع دستیابی به اهداف و پیشرفت شهر قزوین/ گرایش‌های جناحی و جریانات سیاسی را کنار بگذاریم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78142
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۲۳
رییس شورای شهر قزوین در گفتگو با شاخص:
شاخص : فصیحی رامندی گفت: باید گرایش‌های جناحی و جریانات سیاسی را کنار بگذاریم تا بتوانیم در شرایطی آرام و به دور از هرگونه تنش و اختلاف برای پیشرفت شهر قزوین تلاش کنیم.

فرج‌الله فصیحی رامندی رییس شورای شهر قزوین در گفتگو با خبرنگار شاخص، در رابطه با جذب توریست و گردشگران به استان اظهار کرد: صنعت گردشگری در هر شهر می‌تواند یکی از مهم‌ترین منبع کسب درآمد باشد و از این رو مسئله جذب توریسم یکی از مسائل مهمی است که شاید کمتر به آن توجه شده است.

وی در ادامه افزود: عدم ایجاد زیر ساخت‌های مناسب گردشگری در هر شهر از جمله دلایلی است که جذب توریسم را کاهش می­ دهد، بنابراین ابتدا باید بستر و زیرساخت‌های لازم از جمله هتل و اماکن اقامتی فراهم شود.

فصیحی رامندی با تاکید بر افزایش اماکن توریستی و گردشگری افزود: متاسفانه بخش گردشگری استان با توجه به محدودیت در اماکن و مراکز توریستی از رونق کمی برخوردار است.

این مسئول با اشاره به لزوم معرفی جاذبه های گردشگری استان گفت: عدم معرفی مناسب و صحیح ظرفیت‌های گردشگری استان در سطح ملی و بین المللی عامل مهم دیگری است که مانع پیشرفت در جذب توریست و گردشگران داخلی و خارجی شده است.

فصیحی رامندی در ادامه افزود: هر سازمانی به تنهایی نمی تواند اقدامات شایسته‌ای برای رونق گردشگری انجام دهد، یکی از موانع موجود در مسیر رونق صنعت توریست و گردشگری تعامل مطلوب و مناسب مابین دستگاه‌های مختلف دولتی و خصوصی می باشد.

وی در رابطه با میزان تعامل شورای شهر قزوین با سایر دستگا‌ههای اجرایی استان گفت: خوشبختانه شورای شهر قزوین تعامل سازنده و مناسبی با سایر سازمان ها و ارگان ها دارد، اما در بعضی موارد ناهماهنگی هایی از میراث فرهنگی و گردشگری استان مشاهده شده که همواره با برگزاری جلسات در راستای افزایش تفاهمات تلاش کرده ایم.

رییس شورای شهر قزوین با اشاره به شعار سال با عنوان “همدلی و همزبانی” تاکید کرد: باید گرایش‌های جناحی و جریانات سیاسی را کنار بگذاریم تا بتوانیم در شرایطی آرام، مسالمت آمیز و به دور از هرگونه تنش و اختلاف برای رسیدن به اهداف و پیشرفت شهر قزوین تلاش کنیم.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۱

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار