هزینه ۱۰ میلیارد ریالی خدمات عمرانی مددجویان قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59591
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸
در سال گذشته صورت گرفت
شاخص : مدیر کمیته امداد شهرستان قزوین گفت: سال گذشته بیش از 10 میلیارد ریال برای خدمات عمرانی مددجویان کمیته امداد قزوین هزینه شده است.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، علی حیدری با بیان اینکه ﺗﺄﻣﯿﻦ ﻣﺴﮑﻦ و ﺳﺮﭘﻨﺎه ﻣﻨﺎﺳﺐ از ﺟﻤﻠﻪ ﺧﺪﻣﺎت ارائه شده به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد است، اظهار کرد: سال گذشته ۱۰ میلیارد و ۲۴۹ میلیون ریال برای خدمات عمرانی مددجویان کمیته امداد قزوین هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قزوین تصریح کرد: در این راستا تا کنون ۶۶ واحد مسکونی شهری با مشارکت مددجویان با اعتبار دو میلیارد و ۱۸۴ میلیون ریال به صورت بلاعوض به انجام رسیده و این خانواده ها صاحب مسکن شده اند.

این مسئول در ادامه تاکید کرد: تعمیرات و لوله کشی گاز منازل روستایی و شهری مددجویان هم به تعداد ۵۸۰ واحد با اعتبار سه میلیارد و ۷۵۰میلیون ریال از دیگر اقدامات حوزه عمران و مسکن این شهرستان بوده است.

حیدری خاطرنشان کرد: همچنین تعداد ۴۷۰ خانواده از مددجویان تحت حمایت شهرستان از معافیت کنتورهای آب، برق، گاز، فاضلاب در سال گذشته بهره مند شدند.

وی در انتها افزود: مبلغ ۶۴۵ میلیون ریال بابت اقساط معوقه ۹۸ واحد بهسازی به مددجویان در سال گذشته پرداخت شده که در کنار آن مبلغ سه میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال برای اﺣﺪاث ۳۵۷ واحد حمام، ﺳﺮوﯾﺲ های بهداشتی، آشپزخانه و … در سال گذشته هزینه شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار