هزینه ۲۲۷ میلیون تومانی توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری برای جشنواره روز قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 79488
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۰۴
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین خبر داد:
شاخص : رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: 227 میلیون و 500 هزار تومان در برپایی جشنواره روز قزوین طی سال جاری هزینه شده است.

به گزارش شاخص نیوز حسین صلح‌جو رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: هزینه برگزاری جشنواره روز قزوین طی سال جاری برعهده سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین بوده است.

وی ادامه داد: این هزینه‌ها شامل داربست، ۲۰ میلیون تومان، روایت تاریخ، ۳۰ میلیون تومان، برگزاری ۱۰۰ تیم فوتبال محلات،‌۳۰ میلیون تومان، لباس عصر پهلوی، ۲۰ میلیون تومان، چاپ بنر، ۱۰ میلیون تومان، پیاده‌روی و تبلیغات ۳۰ میلیون تومان، صدا و سیما ۵۰ میلیون تومان و صوتی، ۱۵ میلیون تومان که در مجموع ۲۰۵ میلیون تومان است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین افزود: سازمان زیباسازی شهرداری قزوین نیز در برپایی جشنواره یاد شده هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و روابط عمومی شهرداری قزوین ۱۵ میلیون تومان هزینه کرده است.

صلح‌جو بیان کرد: ‌برای برگزاری جشنواره روز قزوین در سال جاری سه سازمان یاد شده مبلغ ۲۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هزینه کردند که این هزینه‌ها نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد کاهش یافته در صورتی که از کیفیت اجرای برنامه‌ها کم نشده است.

وی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های برگزاری جشنواره یاد شده استفاده از نیروهای محلی و هنرمندان قزوینی بود که منجر به کاهش هزینه‌ها مؤثر بوده است.

لازم به ذکر است مدتی پیش حسن کاشی، مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در گفتگو با شاخص نیوز با اشاره به کیفیت برنامه های برگزار شده در روز قزوین، گفت: عمده برنامه هایی که در این روز مطرح می شود در جهت نشاط عمومی شهر و باتوجه به پیشینه تاریخی و فرهنگی قزوین است و بهتر است این هزینه های هنگفت در برنامه های فرهنگی محدود و با کیفیت تری هزینه شود.

منبع : فارس قزوین

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار