هشتمین سرشماری عمومی نفوس و مسکن در قزوین آغاز می‌شود
کد خبر: 114272
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲
سوم مهر ماه؛
شاخص : فرماندار شهرستان قزوین گفت: هشتمین سرشماری عمومی نفوس و مسکن همزمان با سراسر کشور از سوم مهرماه سال جاری در استان آغاز می شود.

سیدعلی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن در قزوین خبر داد و اعلام کرد: این طرح از سوم تا ۲۴ مهر ماه به صورت اینترنتی برگزار و از ۲۵ مهر تا ۲۵ آبان ماه به صورت مراجعه حضوری ماموران سرشماری به درب منازل انجام خواهد شد.

فرماندار شهرستان قزوین تصریح کرد: هشتمین سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ برای نخستین بار به ۲ شیوه مدرن و الکترونیکی در سال جاری اجرا می‌ شود.

این مسئول با بیان اینکه ثبت صحیح اطلاعات دقیق و سازمان یافته به برنامه ریزی ها کمک شایانی می‌کند، اظهار کرد: طرح سرشماری نیازمند عزم همگانی است و دستگاه های اجرایی شهرستان در این خصوص همکاری لازم و مستمری داشته باشند.

موسوی همچنین بر بازگشایی هر چه باشکوه‌تر مدارس تاکید و از دستگاه های مختلف خواست برای اجرای کامل طرح مهر به آموزش و پرورش کمک کنند.

وی در ادامه از جابه جایی رایگان اتوبوس های درون شهری در روز سوم مهر ماه خبر داد و گفت: به منظور تامین امنیت دانش آموزان فاکتور ترافیک را در شورای تامین تاکید خواهیم کرد.

این مسئول از مرکز بهداشت درخواست کرد: به منظور سلامت دانش آموزان بر وضعیت بهداشتی مراکز فروش مواد غذایی و بوفه های مدارس نظارت جدی داشته باشند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار