اصناف نقش برجسته‌ای در تولید امنیت جامعه دارند
کد خبر: 115472
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۳۳
رییس پلیس امنیت عمومی:
شاخص : رییس پلیس امنیت عمومی گفت:متاسفانه شاهد فروش ماهواره و سی‌دی‌های نامتعارف هستیم؛اصناف می‌توانند ضمن همکاری با پلیس جهت مقابله با این جرایم، در راستای مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن پیش‌قدم باشند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سرهنگ ایرج محمدی رییس پلیس امنیت عمومی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی پلیس با اصناف که در سالن اجتماعات اداره کل صنعت و معدن برگزار شد، اظهار کرد: باتوجه به پیچیدگی جرائم،جهت ایجاد امنیت پایدار نیازمند هکاری همه اقشار در جامعه هستیم.

وی با اشاره به نقش برجسته اصناف در ایجاد امنیت افزود: سازمان اصناف در موضوعات سرقت، کشف جرائم و کالای قاچاق نقش پررنگی دارند و اگر اصناف تعامل و همکاری لازم را با پلیس نداشته باشند قطعا پلیس به تنهایی قادر به پیگیری این مسائل نخواهد بود.

این مسوول در ادامه گفت: مجهز شدن صنوف به مانیتورینگ و دوربین مداربسنه نقش بسیار کمک کننده‌ای در کشف جرائم سرقت مسلحانه خواهد داشت.

محمدی تصریح کرد: تولید کنندگان و توزیع کنندگان از عرضه پوشاک‌ و البسه نامتعارف خودداری کنند و در مقابله با تهاجم فرهنگی پلیس را یاری نمایند؛ پلیس به تنهایی قادر نخواهد بود با برخورد با مصرف کنندگان این مسئله را حل کند.

رییس پلیس امنیت عمومی در انتها با اشاره به تعامل شایسته اصناف با پلیس گفت: متاسفانه شاهد فروش ماهواره و سی‌دی‌های نامتعارف هستیم ولی اصناف می‌توانند ضمن همکاری با پلیس جهت مقابله با این جرایم، در راستای مبارزه با تهاجم فرهنگی پیش‌قدم باشند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار