هفته پیوند اولیاء و مربیان در 1500 مدرسه قزوین برگزار می‌شود
کد خبر: 116220
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶
از بیست و چهارم مهر ماه؛
شاخص : مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: آیین نمادین هفته پیوند اولیاء و مربیان در یک هزار و 500 مدرسه استان برگزار می شود.

سالار قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با بیان اینکه هفته پیوند اولیاء و مربیان از بیست و چهارم مهر ماه در قزوین آغاز می‌شود، اعلام کرد: آیین نمادین هفته پیوند اولیاء و مربیان در یک هزار و ۵۰۰ مدرسه استان برگزار می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین” اقدام و عمل، تعامل خانه و مدرسه، رشد و بالندگی دانش آموزان” را شعار این هفته بیان کرد و گفت: هدف از برگزاری انجمن‌های اولیا و مربیان سهیم بودن اولیا در تصمیم‌گیری فعالیت‌های مدارس است و انجمن‌های مدارس تصمیماتی در خصوص چارچوب وظایف مشترک اتخاذ می‌کنند و کمیته‌هایی در این باره تشکیل می‌شود.

این مسوول با اشاره به اینکه هم سویی روشهای آموزشی و تربیتی در سه سطح خانه، مدرسه و جامعه در تربیت دانش آموزان موثر است، یادآور شد: هفته پیوند به مناسبت تشکیل انجمن‌های اولیا و مربیان و آغاز سال تحصیلی جهت تبیین جایگاه همکاری بین خانه و مدرسه گرامی داشته می‌شود.

وی در انتها؛ تشکیل ستاد بزرگداشت هفته پیوند اولیا و مربیان، برپایی نمایشگاهی از انتشارات انجمن اولیا و مربیان، با تخفیف ویژه را از جمله بر نامه های این هفته عنوان کرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار