هلاکت فرزندمفتی لبنانی در سوریه +تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78197
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۲۸
شاخص : منابع رسانه ای لبنانی از هلاکت فرزند یکی از مفتیان جریان وهابیت لبنان در صفوف گروههای تروریستی تکفیری فعال در سوریه خبر داده اند.

شاخص نیوز : منابع رسانه ای لبنانی از هلاکت فرزند یکی از مفتیان جریان وهابیت لبنان در صفوف گروههای تروریستی تکفیری فعال در سوریه خبر داده اند. بنابر این گزارش، محمد عمر بکری فستق روز گذشته در حین درگیری با رزمندگان ارتش و بسیج مردمی سوریه در محور جنوبی شهر حلب به هلاکت رسیده است.

هلاکت فرزند مفتی لبنانی در سوریه+تصاویر
هلاکت محمد عمر فستق در حالی اتفاق افتاده که پدرش از چند ماه پیش به اتهام ارتباط و برنامه ریزی برای فعالیتهای گروههای تروریستی تکفیری در زندان امنیتی رومیه بیروت در بازداشت بسر می برد. شیخ عمر بکری فستق از ابتدای بحران تروریستی تکفیری در سوریه در کنار چند تن از علمای وهابی سرشناس لبنانی همچون شیخ الشهال نقش مستقیمی در تدارک و تجهیز و تسلیح و اعزام هزازان تروریستی تکفیری از کشورهای مختلف از طریق مرز لبنان به داخل سوریه داشته است.
هلاکت فرزند مفتی لبنانی در سوریه+تصاویر
عمر بکری فستق تا پیش از بحران تروریستی تکفیری سوریه، در انگلستان زندگی می کرد و اسناد موثقی از ارتباط و جاسوسی وی برای سازمان جاسوسی انگلیس “ام آی فایو” وجود دارد. وی بسبب مواضع و همکاری با گروههای تروریستی تکفیری همچون القاعده و داعش در جامعه لبنان بشدت مورد تنفر است. بر اساس اطلاعات رسانه های لبنانی، دختر این شیخ وهابی – تکفیری با نام “یاسمین” که ساکن انگلستان می باشد، از بازیگران فیلمای غیر اخلاقی و یک رقاصه در کلوپهای شبانه شهر تاتنهام می باشد.
هلاکت فرزند مفتی لبنانی در سوریه+تصاویر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار