همایش بزرگ ورزش صبحگاهی مدیران و مسئولین ارشد استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61309
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۲:۰۰
در راستای ترویج فرهنگ ورزش صبحگاهی برگزار شد
شاخص : همایش بزرگ ورزش صبحگاهی صبح امروز با حضور روزبه استاندار قزوین؛معاونین استاندار و مدیران و مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان در میدان صبحگاه لشگر 16 زرهی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، صبح امروز همایش بزرگ ورزش صبحگاهی با حضور مصطفی روزبه استاندار قزوین، معاونین استاندار، مدیران و مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان در میدان صبحگاه لشگر ۱۶ زرهی برگزار شد.

محمد مشهدی‌آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در این رابطه گفت: فرهنگ ورزش همگانی باید بین خانواده‌های قزوینی ترویج داده شود.

وی ادامه داد: ورزش از عوامل تاثیرگذار در سلامت‌ جامعه به شمار می‌رود و موجب ارتقا روحیه نشاط و سرزندگی در بین مردم استان‌ قزوین می‌شود.

این مسئول با اشاره به این‌که ایجاد بسترهای لازم به منظور هدایت جوانان استان قزوین به سمت ورزش نیازمند تعامل همه دستگاه‌های اجرایی با مجموعه ورزش و جوانان استان است، استدلال کرد: با روی آوردن جوانان استان قزوین به سمت ورزش، مشکلات‌ اجتماعی کاهش یافته و جامعه در مسیر دستیابی  به جامعه‌ای پویا و با نشاط گام برمی‌دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین با بیان اینکه هدف مجموعه ورزش‌ و جوانان استان در سال ۹۴ ارتقا جایگاه ورزش این استان در کشور است، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته سعی کردیم شرایط لازم را به منظور اعتلای ورزش استان فراهم کنیم.

قاسم قافله‌باشی معاون اداره‌کل ورزش‌ و جوانان استان قزوین بیان کرد: فردی که ورزش صبحگاهی را به طور مداوم انجام می‌دهد، به آرامش ذهنی مطلوبی دست می‌یابد و کارهای روزمره خود را به نحو بهتری انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: ورزش باعث سلامت جسم و روح می‌شود و فرهنگ ورزش صبحگاهی باید در استان‌ قزوین ترویج داده شود.

این مسئول با بیان اینکه مردم استان قزوین می‌توانند از امکانات بوستان‌های این استان برای انجام ورزش صبحگاهی بهره ببرند، اظهار کرد: استان از ظرفیت‌های‌ ورزشی مطلوبی برخوردار است و در صورتی که از این ظرفیت به بهترین شکل بهره گرفته شود، می‌توانیم شاهد درخشش ورزشکاران این استان در مسابقات کشوری باشیم.

انتهای پیام/۶۰۰/پ۱/م

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار