همایش بصیرتی گفتمان مقام معظم رهبری در قزوین برگزار شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92882
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۴۶
شاخص : مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین گفت: در راستای زمینه‌سازی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری همایش بصیرتی گفتمان مقام معظم رهبری برای فرهنگیان بسیجی در استان قزوین برگزار شد.

به گزارش شاخص نیوز: رضا ابراهیمی اظهار داشت: همایش بصیرت‌افزایی با حضور رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور برای ۷۰۰ نفر از فرهنگیان بسیجی در سالن کوثر اداره آموزش‌وپرورش استان قزوین برگزار شد.

وی افزود: در این همایش نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل و معاونان آموزش‌وپرورش، معاون اجرایی و مسئولان سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین حضور داشته‌اند.

ابراهیمی تصریح کرد: همایش بصیرتی با هدف بصیرت‌افزایی و بینش‌افزایی فرهنگیان در زمینه گفتمان مقام‌ معظم رهبری، مسئله نفوذ، جنگ نرم و انتخابات برگزار شده است که امیدواریم با برگزاری این برنامه‌ها سطح بینش و نگرش این قشر از جامعه به مسائل روز افزایش یابد.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین همچنین از برگزاری مسابقات مختلف برای قشر فرهنگیان استان قزوین خبر داد و خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقه واکاوی فتنه سال ۸۸ برای بسیج فرهنگیان در قالب ارسال مقاله توسط سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین نیز از دیگربرنامه‌های این نهاد در استان قزوین است.

وی افزود: در این مراسم از ۱۰ فرهنگی برگزیده در مسابقه واکاوی فتنه سال ۸۸ توسط سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین تقدیر به‌عمل آمد.

منبع خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار