Iranjb.ir

همایش بصیرتی گفتمان مقام معظم رهبری در قزوین برگزار شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92882
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۴۶
شاخص : مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین گفت: در راستای زمینه‌سازی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری همایش بصیرتی گفتمان مقام معظم رهبری برای فرهنگیان بسیجی در استان قزوین برگزار شد.
۱۳۹۴۱۱۱۳۱۲۰۹۱۳۲۰۷۷۰۲۱۷۷۴

به گزارش شاخص نیوز: رضا ابراهیمی اظهار داشت: همایش بصیرت‌افزایی با حضور رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور برای ۷۰۰ نفر از فرهنگیان بسیجی در سالن کوثر اداره آموزش‌وپرورش استان قزوین برگزار شد.

وی افزود: در این همایش نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل و معاونان آموزش‌وپرورش، معاون اجرایی و مسئولان سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین حضور داشته‌اند.

ابراهیمی تصریح کرد: همایش بصیرتی با هدف بصیرت‌افزایی و بینش‌افزایی فرهنگیان در زمینه گفتمان مقام‌ معظم رهبری، مسئله نفوذ، جنگ نرم و انتخابات برگزار شده است که امیدواریم با برگزاری این برنامه‌ها سطح بینش و نگرش این قشر از جامعه به مسائل روز افزایش یابد.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین همچنین از برگزاری مسابقات مختلف برای قشر فرهنگیان استان قزوین خبر داد و خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقه واکاوی فتنه سال ۸۸ برای بسیج فرهنگیان در قالب ارسال مقاله توسط سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین نیز از دیگربرنامه‌های این نهاد در استان قزوین است.

وی افزود: در این مراسم از ۱۰ فرهنگی برگزیده در مسابقه واکاوی فتنه سال ۸۸ توسط سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین تقدیر به‌عمل آمد.

منبع خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار