همدردی دبیر و تنابنده با سوریان+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70600
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۴:۱۳
شاخص : قهرمان سابق کشتی آزادو بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار تصاویری بابت حذف ناباورانه حمید وریان از مسابقات جهانی با وی همدردی کردند.

به گزارش پایگاه شاخص،حمید سوریان دارنده هفت مدال جهان و المپیک در روز دوم ر‌قا‌بت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در حالی که با اقتدار از سد حریفان خود گذشت در مصاف با حریف آذربایجانی با ناداوری دیسکالیفه شد.

سوریان در این دیدار درحالی‌که تنها ۲ اخطار دریافت کرده بود از سوی داوران مقابل روشن بایراموف، دارنده مدال‌های طلای جهان و نقره المپیک از آذربایجان بازنده اعلام شد و از حضور در نیمه‌نهایی بازماند.

پس از این اتفاق تلخ چند تن از ورزشکاران سابق و هنرمندان به ابراز همدردی با وی پرداختند.

* علیرضا دبیر

در همین رابطه علیرضا دبیر قهرمان سابق کشتی آزاد در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

همدردی دبیر و تنابنده با سوریان+تصاویر

یک: مگه هفت تا مدال طلای جهان و المپیک شوخیه؟ مگه می شه تمام کارهای بزرگترت رو فراموش کرد پسر؟

دو: دیروز امروز تلفنی بهت گفتم ولی دلم نیومد اینجا هم تکرارش نکنم که شک نکن طلای حقیقی این هفت تا مدال نیستن، طلای واقعی خودتی حمیدجان.

سه: تا المپیک، آرامش نیاز اول کشتی به شمار می آد، این نتایج عجیب نتیجه یه قصه طولانیه که می شه راجع بهش خیلی حرف زد، می شه راجع بهش خیلی بحث کرد؛ اما شاید هنوز بهتر باشه که مثل سالهای گذشته سکوت کنیم.

* تنابنده

محسن تنابنده بازیگر کشورمان که در مجموعه پایتخت، در نقش نقی معمولی در مسابقات کشتی پیشکسوتان ایفای نقش می کرد نیز در صفحه شخصی اش نوشت:

همدردی دبیر و تنابنده با سوریان+تصاویر

سه پهلوان،ببخشید دو پهلوان ویه آدم معمولی علیرضا دبیر و حمید سوریان هردو قهرمان کشتی آزادوفرنگی المپیک و جهان

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

برچسب ها: