همدلی میان مسولان استان در جهت حل مشکلات مردم ضروری است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 148840
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
استاندار قزوین: 
شاخص : استاندار قزوین گفت: همه ما یک وظیفه مشترک داریم که اعتلای نظام، خدمت و حل مشکلات مردم است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در آیین تکریم و معارفه رییس کل دادگستری استان قزوین که پیش از ظهر امروز با حضور حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای معاون اول رییس قوه قضاییه در سالن عدالت دادگستری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: از تلاش آقای انصاری در طول هفت سال خدمتشان در استان تشکر می‌کنم که براساس گفته مدیران، تعامل خوبی با همه دستگاه‌ها و نهادها در جهت خدمت به مردم داشتند.

وی بیان کرد: حجت الاسلام قدرتی از قضات و مدیران با سابقه کشور هستند یقیناً این همدلی و هم افزایی که در دوره خدمت آقای انصاری وجود داشته در این دوره نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

️استاندار قزوین افزود: در نظام جمهوری اسلامی ایران، تفکیک وظایف صورت گرفته و سه قوه اصلی مسوولیت تمشیت امور کشور را بر عهده دارند و هر سه قوه ضمن داشتن استقلال، وظایف و مسوولیت‌های مشخصی هم دارند.

زاهدی تصریح کرد: معتقدم این تفکیک قوا به معنای منفک بودن از هم نیست؛ بلکه برای سهولت و تخصصی شدن کار صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در حکومت‌های گذشته همه امور و شئونات حکومتی بر عهده یک نفر بوده است، اما به تدریج  و با افزایش جمعیت نیاز به تخصصی کردن امور در نظام‌های حکومتی خود را نشان داده است.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: همه ما یک وظیفه مشترک داریم که اعتلای نظام، خدمت و حل مشکلات مردم است.

زاهدی عنوان کرد: در استان قزوین خوشبختانه بین مسوولان سه قوه و بقیه سازمانها همدلی و همفکری خوبی وجود داشته است.

وی در ادامه گفت: امیدواریم این سرمایه در این دوره نیز افزایش یابد و ما بتوانیم در جهت خدمت به مردم توفیقات بیشتری داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: اعلام آمادگی می‌کنیم تا با رییس کل دادگستری جدید استان در تحقق اهداف کلی نظام و امور قضایی تعامل داشته باشیم.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار