همه استانها صاحب بالگردامدادی می شوند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 71249
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۰
رئیس جمعیت هلال احمر:
شاخص : ضیائی با اشاره به وجود ۱۷ فروند بالگرد امدادی برای امدادرسانی به مردم در سراسر کشور، اظهارداشت: به زودی هر استان صاحب یک فروند بالگرد خواهد شد.

به گزارش پایگاه شاخص ، دکتر سیدامیر محسن ضیائی در چهارمین اردوی سراسری نشاط و امید که در اردوگاه مهر بندرانزلی برگزار شد، گفت: یکی از اهداف کلان و فعالیت های قابل توجه جمعیت هلال احمر ارائه آموزش های همگانی است.

وی ادامه داد: آموزش همگانی جزو اولویت های کاری جمعیت هلال احمر است؛ چرا که برای تحقق شعار «هر خانواده، یک امدادگر» بایستی ۲۰ میلیون ایرانی آموزش های امدادی لازم را فرا گیرند.

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر، برای تحقق هرچه بهتر شعار «هر خانواده ایرانی، یک امدادگر» نیازمند همکاری همه جانبه رسانه ها با جمعیت هلال احمر هستیم.

ضیائی با اشاره به وجود ۱۷ فروند بالگرد امدادی برای امدادرسانی به مردم در سراسر کشور، اظهارداشت: به زودی هر استان صاحب یک فروند بالگرد خواهد شد.

وی در خصوص اختصاص یک فروند بالگرد به جمعیت هلال احمر استان گیلان، گفت: با توجه به وقوع بحران های طبیعی در استان گیلان حتما بایستی بالگرد امدادی هلال احمر در استان مستقر شود. البته در حال حاضر نیز در صورت بروز حوادثی که نیازمند ارائه خدمات امداد هوایی در استان باشد، از بالگرد مستقر در استان قزوین استفاده می شود.

منبع : خبرگزاری مهر

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار