همه چیز آرام بود، فغانی کارت نداد! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55931
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۶:۵۱
اتفاقی نادر در قضاوت داور مشهور فوتبال ایران
شاخص : هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران دیروز به اتمام رسید و فقط یک دیدار بود که در آن داور از کارت‌های خود استفاده نکرد.

به گزارش سرویس ورزشی شاخص، دیدار حساس تیم‌های فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان تنها دیداری بود که در هفته بیست و ششم داور از کارت های خود استفاده نکرد.

قضاوت این دیدار برعهده علیرضا فغانی بود که همین موضوع اهمیت این خبر را دوچندان می کند. فغانی که پیش از این اعلام می‌شد از کارت‌های خود زیاد استفاده می‌کند، در این دیدار حتی یک‌بار هم آنها را از جیب خود بیرون نیاورد.

فغانی با بیان این‌که “نیازی ندیدم از کارت استفاده کنم” به خبرنگار آس پرس گفت:در این دیدار که یک دیدار حساس برای خودش در استان خوزستان محسوب می‌شد، دو تیم بازی جوانمردانه‌ای را به نمایش گذاشتند و وقتی بازیکنان به خوبی با تیم داوری همکاری می‌کنند، دیگر چرا از کارت استفاده کنم.

وی افزود: فضای ورزشگاه غدیر اهواز بسیار مناسب بود و هیات فوتبال استان به خوبی شرایط را برای برگزاری این دیدار فراهم ساخته بود. دیدار پرگلی را شاهد بودیم اما به حدی درون زمین آرامش وجود داشت که استفاده از کارت را برای خودم جایز ندانستم و دیدید که بدون این‌که از کارتم استفاده کنم، یک بازی خوب و جوانمردانه را به اتمام رساندم.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:دانا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار