همگام با مردم شهید پرور قزوین در راهپیمایی ۲۲بهمن - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92261
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹
شاخص گزارش می‌دهد؛
شاخص : مردمی که با جان و دل  روزهای انقلاب را لمس کرده اند امروز با آمادگی هر چه تمام تر قدم در 38 سالگی انقلاب اسلامی گذاشتند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه‌های خاطره‌ها به گوش می رسد شهیدان پیمان نامه خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله‌ها و سایبان لحظه‌ها امام مهربان بود که نگاهش هنوز هم نگران باغمان است.

امروز مردم غیور و شهید پرور قزوین به میعادگاه هرساله خود با امام و شهدا آمده‌اند تا دوباره بیعت سرخ‌شان را فریاد بزنند.

به میان جمعیت می‌رویم و نظر مردم را در خصوص اهمیت راهپیمایی ۲۲بهمن جویا می‌شویم.

یکی از جوانان حاضر در جمعیت گفت: پس از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پررنگ‌تر از سال‌های گذشته آمده‌ایم تا یوالله ۲۲بهمن را گرامی داریم.

وی افزود: سالی نشده که در این راهپیمایی شرکت نکرده باشم و باید به دشمنان ثابت کنیم که هرگز رهبر و کشورمان را تنها نخواهیم گذاشت.

دختری دانشجو ابراز کرد: ملت ایران همیشه با تحمل سختی‌ها در صحنه حضور داشته و پای آرمان‌هایشان ایستاده‌اند.

یکی از پیرمردهای حاضر در جمعیت با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل گفت: دشمنان با تمام کاخ‌های سفیدشان نمی‌توانند  به تار موی رهبرمان چشم داشته باشند.

مادری که با فرزند نوزادش در راهپیمایی شرکت کرده بود، بیان کرد: در این راهپیمایی شرکت می‌کنیم تا برای نسل‌های آینده ایستادگی و دین‌داری ملت ایران به یادگار بماند.

پسری نوجوان ابراز کرد: من آمده‌ام تا از میهنم دفاع کنم و آرزویم این است که هیچ دشمنی جرات حمله به کشورم را نداشته باشد.

یکی از جانبازان ۸سال دفاع مقدس گفت: پیام ما به مستکبران و آمریکا این است که هیچ چشم داشتی به وطن ما نداشته باشند زیرا ثابت کرده‌ایم که هیچ‌گاه دستشان به مملکت ما نخواهد رسید.

وی توصیه کرد: همه مردم ایران حتی کسانی که با نظام مشکل دارند به خاطر امنیت حاکم بر کشور باید در صحنه حضور یابند تا اقتدار کشورمان حفظ شود.

کلام پایانی؛

آری ملت ایران در جای جای کشورمان امروز آمده‎‌اند تا شکوهی دوباره را رقم بزنند، مردمی که با جان و دل آن روزها را لمس کرده اند و با آمادگی هر چه تمام تر قدم در ۳۸ سالگی انقلاب اسلامی می گذارند و همیشه در صحنه حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ت۱/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار