هنرمندان بار دیگر سردار سلیمانی را ستایش کردند + تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81295
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۱۰
شاخص : تعدادی از هنرمندان با انتشار پست هایی در اینستاگرام خود از سردار سلیمانی برای امنیت کشور قدردانی کردند.

شاخص نیوز: رسانه‌های فرانسه، بامداد شنبه از وقوع دو انفجار در نزدیکی «ورزشگاه استاد دو فرانس» خبر داده‌اند. همچنین سومین گزارش‌ از بحران پاریس مربوط به تیراندازی دو مرد مسلح به شرکت‌کنندگان در یک کنسرت موسیقی منتشر شد. گروهک تروریستی داعش در صفحات اجتماعی خود با بر عهده گرفتن مسئولیت این اقدام تروریستی اعلام کرده است «این حملات ۱۱ سپتامبر فرانسه است»  و بر اساس آخرین اخبار ۱۶۰ نفر از شهروندان فرانسوی در این حملات کشته شدند.

این اتفاقات سبب شد تا هنرمندان با انتشار پست هایی  برای تشکر در اینستاگرام خود از سردار سلیمانی و مردانی که برای ایمن ماندن کشور تلاش می کنند، منتشر  کردند.

رضا رشیدپور نوشت: “نبض زندگی در رگ “امنیت” می تپد. اگر برایش خون نداده باشی، خون به پا خواهد کرد. نفس کشیدن در شهر امن، خون بهای ریه هایی است که هنوز بوی گاز خردل می دهند و ایستادن به ارتفاع تاریخ هدیه مردانی است که روی صندلی های چرخ دار نشسته اند.

شهید؛ نام جا مانده بر جان خسته ی اتوبانهای شهر نیست، بلکه نشانی رسیدن است از شاه راه مردانگی و غیرت. من هروقت هوس آزادی به سرم زده یا راه همت را رفته ام یا چمران. چه فرقی دارد وقتی همه آنها تو را به رهایی برسانند. رها شدن از امروز و جاری شدن در فردا. اعتقاد دارم قلب شیر آن مردان بزرگ حالا در سینه عاشقانی می تپد که امنیت و آرامش را به مردم نجیب و خسته میهنم هدیه می کنند.

با کمال میل و افتخار می گویم که امن ماندن خانه ام را مدیون قاسم سلیمانی ها می دانم، او یک شخص نیست، یک فرهنگ است . فرهنگی که حرمت خانه را از جان عزیزتر می داند. من هرگز حاج قاسم سلیمانی را از نزدیک ندیده ام اما به صراحت می گویم که هر وقت ملاقاتشان کنم به احترامشان تعظیم کرده و دستشان را خواهم بوسید …

سایه ات مستدام سردار.”

امن ماندن خانه ام را مدیون سردار سلیمانی هستم+ تصاویر

امین زندگانی نیز باانتشار پستی در اینستاگرام خود نوشت:” دم همه شیرمردهایی که واسه امنیت مملکتمون جونشون را گذاشتن کف دستشون که اتفاقاتی مثل اتفاقات بیروت و پاریس تو خاک میهنمون نیفته گرم

دستت درست تک تیرانداز.”

امن ماندن خانه ام را مدیون سردار سلیمانی هستم+ تصاویر

 

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “هنرمندان بار دیگر سردار سلیمانی را ستایش کردند + تصاویر”

  1. امیر گفت:

    سردار سلیمانی و تمام کسایی که دارند امروز تو عراق و سوریه می جنگند تا جنگ به داخل مرزهای کشور عزیزمون نیاد به معنای واقعی مرد هستند. خدا همیشه محافظشون باشه و بلا و شر رو ازشون دور کنه. در ضمن ملت ایران مثل عراق و سوریه نیست ما اگه کیم فقط کمی احساس کنیم مملکت عزیزمون در خطر از جان و مالمون میگذریم و تا آخرین قطره خونمون برای مملکت و رهبر عزیزمون دفاع میکنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار