هواپیماهایی که نیامده مصادره شدند! / «سکوت» پس از «ذوق‌زدگی» - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59410
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۶:۰۲
شاخص : برخی روزنامه ها که با ذوق‌زدگی خبر ورود چند هواپیمای دست دوم به ایران را تیتر یک خود کرده و تلاش کردند آن را نشانه ای بر گشایش فضا از سوی غرب تلقی نمایند در قبال تحریم‌ شرکت‌های همکار در واردات این هواپیماها سکوت اختیار کردند.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، حدود ۲ هفته پیش بود که خبر «ورود ۹ هواپیمای ایرباس به سیستم هواپیمایی کشور» به تیتر اصلی برخی روزنامه ها تبدیل شد که با استقبال از این خبر آن را مقدمه‌ای برای پایان تحریم‌ها علیه ایران دانستند.

.
.

.
.

.
.اما تنها چند روز پس از مانور این روزنامه ها بر سر خبر ورود هواپیماهای ایرباس به ایران، وزارت خزانه‌داری امریکا دو شرکت عربی را به اتهام کمک در خرید هواپیمای مسافربری دست دوم توسط ایران، تحریم کرد! بر اساس ادعای وزارت آمریکایی، این شرکت‌ها در خرید هواپیمای دست دوم به یک شرکت ایرانی کمک کرده‌بودند. وزارت خزانه داری آ»ریکا حتی پارا فراتر از این گذاشت و از احتمال مصادر این هواپیماها خبر داد.اکنون پس از گذشت کمتر از دو هفته، روزنامه‌هایی که روز بیستم اردیبهشت با ذوق زدگی خبر ورود هواپیماها را تیتر یک خود کرده بودند در قبال تحریم‌ این شرکت‌ها، «سکوت» اختیار کرده و از بازتاب خبر آن سرباز زدند.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار