هوشمندسازی تنها یک سوم کلاس‌های درس مدارس قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146680
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۵۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد
شاخص : مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: 9 هزار کلاس درس در استان وجود دارد که تنها یک سوم آن هوشمندسازی شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سالار قاسمی با اعلام اینکه امسال ۲۳۰ هزار دانش آموز قزوینی به مدرسه می روند، اظهار کرد: زنگ بیداری و دانایی شنبه اول مهر در مدارس شاهد استان نواخته می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به هوشمند سازی مدارس، گفت: ۹ هزار کلاس درس در استان وجود دارد که تنها یک سوم آن هوشمندسازی شده و سه هزار کلاس درس مدارس استان هم باید به سیستم گرمایشی مجهز شود.

این مسوول با بیان اینکه بیش از۲۰هزار دانش آموز کلاس اولی استان در جشن شکوفه‌ها شرکت کردند، افزود: این جشن در بیش از ۹۰۰ واحد آموزشی برگزار شد به طوری که دوره ابتدایی دانش آموزان از جایگاه والایی برخوردار است که خاستگاه اساسی نظام آموزش پرورش است.

قاسمی همچنین از بهره‌ برداری کامل اردوگاه شهید بابایی به زودی خبر داد و اظهار امیدواری کرد: عملیات بهسازی این اردوگاه تا سال آینده به پایان برسد تا در سال های آتی قزوین بتواند میزبان اردوهای ملی دانش آموزی باشد.

وی خاطرنشان کرد: امسال ۳۷۰ نیروی جدید وارد آموزش و پرورش شده که ۲۱۵ تن از دانشگاه فرهنگیان و مابقی از نیروهای آزاد هستند که از طریق آزمون و طرح سرباز معلم جذب شده اند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار