هولناک‌ترین‌ آزمایشات بشر؛ خلق موجود ترکیبی انسان و شامپانزه+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96712
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۷:۴۵
شاخص : دانشمندان معمولا برای اثبات و انکار آزمایشات خود کارهای عجیبی انجام می‌دهند که گاها پا را از حدشان فراتر می‌گذارند و جان خودشان را به خطر می‌اندازند.

به گزارش شاخص نیوز ،دانشمندان معمولا برای اثبات و انکار آزمایشات خود کارهای عجیبی انجام می‌دهند که گاها پا را از حدشان فراتر می‌گذارند و جان خودشان را به خطر می‌اندازند.

گاهی اوقات بعضی از این آزمایشات بهتر است روی حیوانات انجام گیرد اما دانشمندان پا را از حدشان فراتر ‌گذاشته و جان خودشان را به خطر می‌اندازند. بعضی از این آزمایشات باعث مشکلات جدی برای موجوداتی که آزمایش روی آن‌ها انجام شده می‌شود. مطالبی که به آن اشاره می‌کنیم از جمله آزمایشاتی است که به عنوان عجیب‌ترین آزمایشات ثبت شده‌است.

۱٫    انسان کردن: دانشمندان سعی کرده‌اند تا موجودی از ترکیب انسان و شامپانزه خلق کنند. دانشمند روسی که قصد این کار را داشت عکس‌العمل خوبی از مقامات دولتی ندید بنابراین در سال ۱۹۲۷ به آفریقا فرار کرد. اما با توجه با اجرای آزمایش او، نتیجه دلخواهش اتفاق نیافتاد و او برای تکرار آزمایشش با یک اورانگوتان به روسیه باز گشت.

هولناک‌ترین‌ آزمایشات بشر؛ خلق موجود ترکیبی انسان و شامپانزه

۲٫    سگ دو سر: ولادمیر دمیکوف روسی در سال ۱۹۵۴ پنهانی سگی که دو سر داشت را جراحی کرد. او طوری جراحی کرد که توانست دو سگ را سالم عمل کند.

هولناک‌ترین‌ آزمایشات بشر؛ خلق موجود ترکیبی انسان و شامپانزه

۳٫    دانشمندان برای اینکه تاثیر ال‌اس‌دی را روی فیل‌ها بفهمند، ۲۹۷ میلی‌گرم ال‌اس‌دی به او تزریق کردند. این میزان ۳۰۰ برابر میزانی بود که انسان‌ها مصرف می‌کنند. اما فیل بیچاره ظرف یک ساعت جان خود را از دست داد.

هولناک‌ترین‌ آزمایشات بشر؛ خلق موجود ترکیبی انسان و شامپانزه

۴٫    سر سگ: دانشمندان برای اینکه متوجه شوند که آیا دستگاه می‌تواند سر بریده سگ را زنده نگه دارد سر سگی را بریدند. آن‌ها به سگ غذا دادند و دیدند که از زیر گردن او بیرون آمد.

هولناک‌ترین‌ آزمایشات بشر؛ خلق موجود ترکیبی انسان و شامپانزه

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

برچسب ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار