هیچگاه نباید به دشمن اعتماد کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 54571
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۷:۲۵
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین گفت: هیچگاه نباید به دشمن اعتماد کرد؛ اگر به دشمن اعتماد کنیم بابت این اعتماد در آینده خودمان را سرزنش خواهیم کرد.

به گزارش شاخص، حجت الأسلام عبدالکریم عابدینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر قزوین که در مسجدالنبی (ص) این شهر برگزار شد، با اشاره به مذاکرات اخیر در لوزان سوئیس اظهار کرد: دشمن مستکبر و ظالم بنا به دادن یک شکلات را دارد و با این کار می‌خواهد سرمایه‌های مادی و معنوی‌مان را به غارت ببرد.

وی تصریح کرد: فضا و جو حاکم بر مذاکرات و تبلیغات رسانه‌ای نباید ما را از اصول و مبانی غافل کند و تحت تأثیر احساسات قضاوت کنیم و جبهه بگیریم.

عابدینی گفت: هیچگاه نباید به دشمن اعتماد کرد؛ اگر به دشمن اعتماد کنیم بابت این اعتماد در آینده، خودمان را سرزنش خواهیم کرد.

این مسئول ادامه داد: اگر دشمنان ما تمام ثروت‌های به غارت برده ما را به خودمان برگردانند و اگر همه تحریم‌های ظالمانه را یکجا لغو کنند کار بزرگی نکرده‌ و هیچ لطفی در حق ما انجام نداده‌اند فقط حقوق ضایع شده خودمان را برگردانده‌اند و یادمان نرود در این مدت چقدر به ما ظلم شده و چقدر بر ما خسارت وارد کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: یادمان نرود آن‌ها در هر صورت دشمن ما هستند و همین‌ها بودند که در این سال‌ها حق ملت ایران را ضایع کرده‌اند و از آن‌ها هیچ خیری به ملت ایران نخواهد رسید.

وی با اشاره به میلاد حضرت زهرا(س) خاطر نشان کرد: منظره شهری را باید با این مناسبت مبارک متناسب کنیم طوری که هر کسی که وارد شهر قزوین شد به خوبی بداند که مردم این شهر ایام جشن را سپری می‌کنند همچنین این روز، روز زن است و باید به این قشر از جامعه اسلامی توجه ویژه‌ای داشته باشیم تا آن طور که شایسته است مورد احترام و عزت قرار گیرند.

انتهای پیام/۱۰۰/د

منبع: فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار