هیچ‌گاه جمهوری اسلامی و استکبار جهانی در کنار هم قرار نمی‌گیرند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 103395
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۴
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت:هیچ‌گاه جمهوری اسلامی و استکبار جهانی در کنار هم قرار نمی‌گیرند مگر اینکه یکی از آن‌ها دست از ارزش‌های خود بردارد.ت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، فریدون همتی استاندار قزوین روز گذشته در مراسم کلنگ‌زنی مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان قزوین اظهار کرد: امیدواریم با همت بلند و سرعت دستگاه‌های اجرایی استان این مرکز فرهنگی به زودی به منظور حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ارتقاء روحیه ایثار و شهادت در میان مردم و جوانان احداث و راه‌اندازی کنیم.

وی افزود: این مرکز می‌تواند به عنوان یک جریان زنده ما را به پروردگارمان وصل کند و بتوانیم در مسیر دفاع از ارزشهایمان گام‌های موثر برداریم.

استاندار قزوین در ادامه گفت: ما انقلابی بی‌نظیر با ارزش‌های الهی داریم که در دنیا آن را بر نمی‌تابند زیرا در آن یک جریان حق علیه باطل در رویارویی هم هستند.

همتی با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب الهی و اسلامی است، ابراز کرد: انقلاب اسلامی برای پاسداری از ارزش‌های الهی و انسانی بر پا شده است.

وی ادامه داد: پیام انقلاب اسلامی با اهداف و سیاست‌های استکباری در تضاد است و دشمن از روحیه انقلابی مردم ایران احساس ترس و نگرانی می‌کند.

استاندار قزوین اذعان داشت: از آنجا که پیام انقلاب اسلامی به هر انسانی برسد او را تحت تاثیر قرار می‌دهد بنابراین موقعیت ستمکاران برای چپاول ملت‌ها را به خطر می‌اندازد.

همتی تصریح کرد: هیچ‌گاه جمهوری اسلامی و استکبار جهانی در کنار هم قرار نمی‌گیرند مگر اینکه یکی از آن‌ها دست از ارزش‌های خود بردارد.

وی افزود: آنچه که استکبار جهانی برای خود به عنوان ارزش تعریف می‌کند استسمار جوامع است.

استاندار قزوین تاکید کرد: باید در طول حیات انقلاب اسلامی به طور مستمر و منظم در راه حفظ ارزش‌های دفاع مقدس و نشر آن‌ها و ایجاد مراکزی که بتواند ارتباط نسل‌های فعلی و آینده را با نسل دفاع مقدس برقرار کند تلاش کرده و در دسترس مردم قرار دهیم.

همتی در پایان عنوان کرد: امید است با همت شهرداری، شورای شهر استانداری، نظام مهندسی، بسیج سازندگی، سپاه پاسداران و اداره کل حفظ آثار و نشر  ارزش‌های دفاع مقدس این مرکز ساخته و بهره‌برداری شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار