دولت تدبیر و امید مخالف تحویل مسکن مهر بدون امکانات زیربنایی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 111397
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسكن مهر:
شاخص : قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: واگذاری واحدهای مسکن مهر بدون تکمیل خدمات زیربنایی، مورد قبول دولت تدبیر و امید نیست.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، احمد اصغری مهرآبادی، مجری ویژه و قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر صبح امروز همزمان با نخستین روز از هفته دولت  در حاشیه مراسم افتتاح مسکن مهر استان قزوین اظهار کرد: تا پایان سال جاری تمامی واحدهای مسکن مهر کشور، بعد از رفع نقص افتتاح خواهند شد.

وی با بیان اینکه دومیلیون و ۲۱۵واحد مسکن مهر در کل کشور وجود دارد، افزود: تا به امروز یک میلیون ۹۱۶هزار واحد با همکاری بانک های عامل به اتمام رسیده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر اضافه کرد: یک میلیون ۷۲۵هزار واحد تاکنون به بهره‌برداری رسیده است اما بین واحدهای به اتمام رسیده و بهره‌برداری شده فاصله وجود دارد .

این مسئول با بیان اینکه هیچ واحدی بدون تکمیل خدمات زیربنایی تحویل داده نمی‌شود، گفت: تمام امورات زیربنایی واحدهای به اتمام رسیده، انجام شده اما قابل بهره برداری نیستند و در نظر داریم که با همکاری وزارت نیرو و راه و شهرسازی تمام خدمات را تکمیل، سپس اقدام به تحویل واحدها به مردم نماییم.

مهرآبادی تصریح کرد: در سال‌های پیش واحدهای مسکن مهر بدون خدمات زیر بنایی تحویل داده می شد که امروز مخالف این امر هستیم و قطعا برای این دولت مطلوب و مورد قبول نیست.

وی در پایان با بیان اینکه در این دولت تا به امروز ۷۱۵ هزار واحد مسکن مهر افتتاح و به بهره برداری رسیده است اضافه کرد: در دولت قبل یک میلیون و ۷۲۵ واحد افتتاح شده که این دولت نیز بنا دارد تا پایان سال جاری ۲۵۰ هزار واحد مسکن مهر را افتتاح و بدون معارض با همکاری تعاون مسکن و بانک‌های عامل تحویل مردم دهد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار