واحد تولیدی شیشه دارویی و بیمارستان شفا تاکستان افتتاح می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90390
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
همزمان با سفر معاون اول رئيس جمهور؛
شاخص : استاندار قزوين در بازديد از طرح‌هاي قابل افتتاح در سفر معاون اول رئيس جمهور به قزوين گفت: واحد توليدي شيشه دارويي و بيمارستان 96 تختخوابي شفا تاكستان 2 طرحي است كه در اين سفر افتتاح مي‎‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، استاندار قزوین در راستای بررسی طرح های افتتاحی در سفر معاون اول رئیس جمهور از تاکستان و ناحیه شهری مهرگان بازدید کرد.

همتی در این بازدید اعلام کرد: واحد تولیدی شیشه دارویی و بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی شفا تاکستان ۲ طرحی است که در سفر اسحاق جهانگیری به استان افتتاح می‎‌شود.

وی با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته برای بیمارستان شفا تاکستان اظهار کرد: به منظورساخت و بهره برداری این بیمارستان ۴۰۰ میلیار ریال اعم از ساخت و تامین تجهیزات پزشکی هزینه و تخصیص یافته است.

استاندار قزوین همچنین در ادامه بازدید از ناحیه شهری مهرگان از افتتاح سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در ۶ بهمن خبر داد و گفت: تا بهار ۹۵ هم ۱۰ هزار واحد مسکونی تحویل متقاضیان می‌شود.

همتی با اشاره به قرارداد منعقد شده با قرارگاه خاتم الاوصیا وزارت دفاع تصریح کرد: در راستای تامین مجموعه های خدماتی که نیازهای ساکنین را در تمام ابعاد آموزشی، بهداشتی، رفاهی و سرگرمی و تفریحیفراهم کند در قالب یک قرارداد با قرارگاه خاتم الاوصیا منعقد شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار