واریز ۴میلیارد تومان سبد غذایی ماه مبارک رمضان به حساب مددجویان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 188875
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱:۰۹
معاون کمیته امداد استان قزوین خبر داد:
شاخص : معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین از واریز نقدی سبد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان به ارزش چهارمیلیارد تومان به حساب خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین خبر داد.

محمد صیادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: یکی از برنامه های کمیته امداد امام (ره) ارائه سبد غذایی در مناسبت های خاص برای نیازمندان است که براساس تصمیم ریاست محترم کمیته امداد این تصمیم در ماه رمضان سال جاری نیز نهایی و اجرا شد.

وی ادامه داد: در استان قزوین در مجموع  ۲۹ هزار و ۹۰ خانوار مشمول دریافت این سبد غذایی بودند که به صورت نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: مبلغ واریزی برای خانواده های تک نفره ۱۰۰ هزار تومان، دو نفر ۱۵۰ هزار تومان، سه نفره ۲۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۲۵۰ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر مبلغ ۳۰۰ هزار تومان است که در مجموع بیش از چهار میلیارد و ۱۷۷ میلیون تومان به حساب مددجویان واریز شده است.

وی افزود: از مجموع ۲۹ هزار و ۹۰ خانوار مشمول دریافت سبد عذایی، ۱۳ هزار و ۱۷۷ خانوار یک نفره، ۹ هزار و ۶۷۲ خانوار دو نفره، سه هزار و ۷۲۴ خانوار سه نفره، هزار و ۸۲۲ خانوار چهار نفره و ۶۹۵ خانوار پنج نفر و بیشتر بوده اند.

صیادی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را با هر مبلغی از طریق کد #۰۲۸*۸۸۷۷*  به نیازمندان اهداء کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار