واژگونی خودرو سواری رنو L90 در بلوار معلم قزوین+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 166175
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱:۰۱
فرمانده شيفت ايستگاه شماره هفت آتش‌نشانی قزوين خبر داد
شاخص : فرمانده شيفت ايستگاه شماره هفت سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی شهرداری قزوين گفت: واژگونی خودرو سواری رنوL90 در بلوار معلم قزوین مصدوميت سه نفر از سرنشينان اين خودرو  را در پی داشت.

مسلم چریکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی قزوین در ساعت ۱۹ و ۵۸ دقیقه روز یکشنبه ۲۰ خرداد ماه سال جاری، از وقوع این حادثه در بلوار معلم قزوین، مقابل ساختمانهای میلاد خبر داده شد که ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره هفت شهید مفتح را به محل حادثه رهسپار کرد.

وی در مورد این حادثه گفت: یک دستگاه خودروی سواری رنو L90 با سه نفر سرنشین در مسیر حرکت  در بلوار معلم قزوین به دلایل نامشخصی کنترل خود را از دست داده و پس از انحراف از مسیر و واژگونی در حاشیه کناری جاده متوقف می‌شود.

 چریکی با اشاره به حضور آتش نشانان در کمتر از ۲ دقیقه به محل حادثه افزود: نیروهای اعزامی بلافاصله پس از رسیدن در محل با نصب علائم هشدار دهنده در اطراف صحنه حادثه و جلوگیری از نشت سوخت و قطع جریان برق خودرو صحنه حادثه را ایمن سازی کرده و بی درنگ با استفاده از تجهیزات هیدرولیک نسبت به برش قسمتی از بدنه خودرو و خارج کردن ۲ نفر از سرنشینان محبوس شده اقدام کردند.

فرمانده شیفت ایستگاه شماره هفت سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین اضافه کرد: آتش‌نشانان در ادامه هر سه مصدوم این سانحه رانندگی” ۲ نفر آقا و یک نفر خانم ” را تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل داده و پس از انتقال خودرو سانحه دیده توسط جرثقیل، محل حادثه را تحویل عوامل انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی داده و به مأموریت خود پایان دادند.

گفتنی است؛ علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی می‌باشد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار