واژگونی اتوبوس در اتوبان قزوین_زنجان ۵۵ مصدوم بر جای گذاشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 174571
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان:
شاخص : رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: واژگونی اتوبوس در اتوبان قزوین_زنجان 55 مصدوم بر جای گذاشت

کتر پیمان نامدار رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: بامداد روز پنج شنبه ۱۲ مهر ماه ۱۳۹۷ اتوبوس حامل تبعه افغانستان و پاکستان که در حال تردد در مسیر اتوبان زنجان به قزوین بودند در کیلومتر ۳۰ استان قزوین با خاکریز کنار جاده برخورد کرده و ده ها تن را راهی بیمارستان نمود.

وی افزود: حادثه در ساعت ۳:۱۰ بامداد به واحد ارتباطات مرکز فوریت های پزشکی اعلام شد که به محض دریافت اطلاعات اولیه، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و پنج دستگاه آمبولانس به محل اعلام شده اعزام شدند.

نامدار گفت: پس از رسیدن تکنسین های اورژانس عملیات رها سازی و تریاژ( دسته بندی) مصدومین آغاز گردید که جمعا ۵۴ مصدوم در محل درمان اولیه شدند و جهت درمان تکمیلی به بیمارستان های شهید رجایی ، رازی وشفا تاکستان منتقل شدند و یک مصدوم هم در محل درمان گردید.

متولی اورژانس قزوین بیان کرد: مصدومین از نواحی مختلف آسیب دیدگی داشتند ولی آسیب جدی در مصدومین رویت نشد و حال عمومیشان رو به بهبود است و تاکنون بسیاری از آنها از بیمارستان مرخص شده اند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار