واژگونی تریلی، ۵ هموطن را به کام مرگ کشاند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89600
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۸:۳۹
معاون امداد و نجات جمعیت هلا‌ل احمر قزوین خبر داد:
شاخص : معاون امداد و نجات جمعیت هلا‌ل احمر قزوین از حادثه واژگونی یک دستگاه تریلی بر روی خودروی پراید در اتوبان قزوین-کرج و جان باختن 5 نفر از هموطنان خبر داد.

حکمت‌الله هاشمی معاون امداد و نجات جمعیت هلا‌ل احمر قزوین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از حادثه واژگونی یک دستگاه تریلی بر روی  پراید دراتوبان قزوین-کرج در مسیر آبیک به سمت قزوین خبر داد.

وی با بیان اینکه  این سانحه ۶ نفر حادثه دیده داشته است، گفت: در این حادثه ۵ نفر (۴ آقا و یک خانم) جان خود را از دست داده و یک نفر نیز مصدوم شد.

photo_2016-01-18_04-38-27

هاشمی با بیان اینکه این تصادف در ساعت ۷ و سی و پنج دقیقه صبح شنبه ۲۶ دی ماه رخ داده است، گفت: طی این سانحه تمامی سرنشینان پراید فوت کردند که توسط عوامل امدادی هلال احمر واحد آبیک از خودرو به بیرون منتقل شده و راننده تریلی هم توسط اورژانس به صورت سرپایی مورد مداوا قرار گرفت.

معاون امداد و نجات جمعیت هلا‌ل احمر قزوین با اشاره به اینکه علت بیشتر تصادفات خطای انسانی است، افزود: رانندگان باید ضمن رعایت ایمنی و درنظر گرفتن سرعت مطمئنه حرکت نمایند.

هاشمی با اشاره به لزوم توجه به هشدارهای سازمان آتش نشانی گفت: همه ارگانهای خدمات رسانی همیشه آماده خدمات دهی به همشهریان هستند اما هموطنان باید هشدارهای پلیس، سرعت جاده ها، زمان، سرعت، محور، جو هوایی و … را در نظر بگیرند سپس به راه خود ادامه دهند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار