واژگونی خودرو نیسان وانت دو مصدوم برجا گذاشت+ تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 148465
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۴۳
در قزوین؛
شاخص : فرمانده شيفت ايستگاه شماره 2 سازمان آتش نشاني و خدمات ايمنی شهرداري قزوين از واژگونی خودروی نیسان وانت در بلوار شهید بهشتی قزوین و مصدومیت 2 نفر از سرنشینان آن خبر داد.

اکبر بهبودی فرمانده شیفت ایستگاه شماره ۲ سازمان آتش‌نشانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛ اظهار کرد: در پی اطلاع رسانی حضوری این حادثه به ایستگاه شماره ۲ شهید بابایی در ساعت ۹ و ۲۲ دقیقه صبح روز سه شنبه ۱۸ مهرماه سال ۱۳۹۶، بلافاصله و در کوتاه ترین زمان ۲ اکیپ عملیاتی از آتش نشانان این ایستگاه به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی نرسیده به میدان سرداران اعزام شدند .

وی در ادامه گفت: در جریان این سانحه رانندگی یک دستگاه خودروی نیسان وانت با ۲ نفر سرنشین در لاین شمالی بلوار شهید بهشتی در حال حرکت بوده که به دلایل نامشخصی از مسیر منحرف و پس از برخورد با جداول کناری خیابان واژگون و متوقف می گردد .

این مسوول با اشاره به اینکه ۲ نفر سرنشین این خودرو در جریان این حادثه مصدوم می گردند عنوان کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل و به منظور جلوگیری از وقوع حوادث بعدی با نصب علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه و قطع جریان برق و گاز خودرو محل حادثه را ایمن سازی کرده و هر ۲ سرنشین مصدوم شده این سانحه رانندگی را که قبل از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده بودند تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

بهبودی در خاتمه افزود: آتش نشانان پس از بازگرداندن خودرو به حالت اولیه، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهنمایی داده و به ماموریت خود پایان دادند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار