واژگونی پراید ، یک کشته و ۴ مجروح بر جای گذاشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 116257
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
ریيس پليس راه استان:
شاخص : ریيس پليس راه استان از وقوع واژگوني منجر به فوت و مصدوميت چهار نفر در اين سانحه خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز؛ سرهنگ نصرالله بیگلری رییس پلیس راه استان قزوین اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰مبنی بر یک مورد واژگونی در آزاد راه زنجان – قزوین عوامل انتظامی کلانتری مینودر و پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.

وی افزود: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران پلیس راه مشخص شد یک دستگاه خودروی پراید با یک نفر راننده و چهار نفر سرنشین در آزاد راه زنجان – قزوین نرسیده به دانشگاه آزاد واژگون که در این سانحه سرنشین خودوری پراید، خانمی ۵۶ ساله به دلیل شدت جراحات وارد در دم فوت و راننده و سه  سرنشین دیگر خودرو مصدوم و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

رییس پلیس راه استان قزوین ادامه داد: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه عدم توجه به جلو ، ناشی از خستگی و خواب آلودگی توسط راننده خودروی پراید بوده است.

بیگلری در پایان به همه شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحین رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

منبع:  روابط عمومی پلیس راه استان قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار