واکنش ارشاد به تیتر توهین آمیز «رویش ملت» - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75312
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۶:۴۰
شاخص : سخنگوی وزارت ارشاد با بیان اینکه تیتر توهین آمیز روزنامه "رویش ملت" درباره سردار رشید اسلام شهید همدانی همه را شگفت زده کرد، گفت: مطمئنا در جلسه دوشنبه هیات نظارت بر مطبوعات، این موضوع بررسی خواهد شد.
به گزارش پایگاه شاخص ، حسین نوش آبادی با بیان اینکه در خصوص تیتر و نوشته توهین آمیز روزنامه رویش ملت باید در هیات نظارت بر مطبوعات تصمیم گیری شود ، گفت: شنیده ایم که مدیر مسئول این روزنامه امروز عذرخواهی کرده است که این قطعا کافی نیست.
با یک عذرخواهی قابل جبران نیست
وی افزود: این تیتر و مطلب درون روزنامه رویش ملت، رفتار سخیف و ناسنجیده ای است که نمی توان آن را خطای رسانه ای دانسته و با یک عذرخواهی قابل جبران نیست.
 باید مدیر مسئول، سردبیر، هیات تحریریه و شورای تیتر پاسخگو باشند
نوش آبادی گفت: اگر نگوییم تعمدی در کار بوده حداقل می توان گفت یک نادانی در کار بوده است که باید مدیرمسئول، سردبیر، هیات تحریریه و شورای تیتر پاسخگو باشند.
سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در جایی که رهبر معظم انقلاب اسلامی از این سردار جهاد و شهادت با القاب بسیار وزین یاد و او را در زمره استوار آرزومندان جهاد و شهادت معرفی می کنند ؛ اینگونه مطالب آن هم در روزنامه ای که در جمهوری اسلامی ایران منتشر می شود؛ به هیچ وجه قابل توجیه نیست.
روزنامه رویش ملت امروز به صورت کاملا تعجب آور و توهین آمیز در خصوص شهادت سردار همدانی در سوریه این گونه تیتر یک زد: “سرتیپ حسین همدانی در سوریه کشته شد”.
منبع : رجانیوز
انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار