واکنش ایران به اتهام‌زنی‌های بحرین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150481
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱:۰۷
شاخص : سخنگوی وزارت امور خارجه با رد برخی ادعاها مقامات بحرینی در خصوص دخالت ایران در حادثه انفجار خط لوله نفت در آن کشور گفت: همواره اصرار و تاکید کرده ایم که ثبات و امنیت همه همسایگان خود را ثبات و امنیت خود می دانیم و بدان پایبندیم.
به گزارش شاخص نیوز از مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه، بهرام قاسمی روز یکشنبه افزود: ظاهرا تنها چیزی که مقامات بحرینی پس از هر حادثه ای که در آن جزیره بوقوع می پیوندد آموخته اند بر زبان جاری سازند، متهم کردن ایران است.
وی تاکید کرد: آنها باید بدانند دوران این گونه سخنان واهی و دروغ و زمان چنین فرافکنی ها و اتهام زنی های کودکانه بسر آمده است.
به گزارش ایرنا، وزیر کشور بحرین در پی انفجاری در یکی ازخطوط لوله نفت در روستای بوری در فاصله ۱۵ کیلومتری منامه، در ادعایی با انتشار اطلاعیه‌ای بر روی وب سایت این وزارتخانه اعلام کرد که این عملیات خرابکارانه یک اقدام تروریستی و با هدف ضربه زدن به منافع ملی بحرین و به خطر انداختن امنیت شهروندان این کشور صورت گرفته است.
وزیر کشور بحرین در عین حال مدعی شده است که عاملان این عملیات خرابکارانه در ارتباط مستقیم با مقامات جمهوری اسلامی ایران بوده و به فرمان آن‌ها دست به این اقدام زده‌اند.
منبع: شفاف

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار