واکنش بسیج به حذف «مرگ بر آمریکا» - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 69072
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷
شاخص : سازمان بسیج دانشجویی در اطلاعیه‌ای به حذف شعار "مرگ بر آمریکا" از دیوارهای لانه جاسوسی واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه شاخص، روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی در واکنش به اخبار منتشره مبنی بر پاک کردن شعار «مرگ بر آمریکا» از روز دیوارهای لانه جاسوسی سابق اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه تصریح شده است: مردم ایران نه تنها حق دارند به دلیل ستم های دولت ابرجنایت کار آمریکا  برعلیه خود و سایر مظلومان جهان ،فریاد “مرگ برآمریکا” سردهند بلکه این شعار وظیفه تمامی مسلمانان و حتی تمامی انسان های جهان به دلیل جنایات این کشور برعلیه بشریت است.

در  این اطلاعیه آمده است: نه فقط “لانه سابق جاسوسی آمریکا” بلکه اقصی نقاط کشور عزیزمان شاهد خیانت ها و جنایات های آمریکا برعلیه این ملت شریف در چند قرن گذشته بوده است و خشت خشت آن مرگ بر آمریکا را فریاد می کشد. این شعار با خون شهیدان این مرز و بوم تحریر شده است و چه خام خیالند کسانی که امید حذف آن را در سر می پرورانند.

اشاره به سابقه  بسیج دانشجویی در ترویج شعار به حق مرگ بر آمریکا موضوع دیگری است که در این اطلاعیه به آن اشاره شده و آمده است: بسیج دانشجویی همچنان خود را پرچم دار مبارزه بر علیه مستکبرین میداند و بارها به افرادی که با حیله گری های گوناگون قصد بَزک کردن چهره پلید این کشور مستکبر و حذف شعار مرگ بر آمریکا را داشته اند هشدار داده است که این کشور حکم “عین نجاست” را دارد که اگر کسی قصد پاک کردن آن را داشته باشد خود نجس خواهد شد.

این اطلاعیه می افزاید: کسانی که گمان می برند با توافقات هسته ای صورت گرفته می توانند خواب آشفته حضور مجدد آمریکا در کشور را تعبیر کنند نیز بهتر است بدانند سابقه سیاه   آمریکا نشان می دهد مستکبرین هیچ پای بندی به تعهدات خود نخواهد داشت و اگر این توافق نامه خود به دلیل دیگری برای مرگ بر آمریکا گویی ملت ایران تبدیل نشود، عامل حذف آن هم نخواهد بود.

در ادامه آمده است: صبح امروز خبری مبنی بر پاک کردن شعار مرگ بر آمریکا از روی دیوار های لانه جاسوسی در رسانه ها منتشر شده است؛به نظر می رسد کسانی برای عادی سازی رابطه با آمریکا شروع به فرافکنی کرده و در این مسیر حتی از تخریب چهره تشکل های ارزشی که رسالت آنها مبارزه با مستکبرین است دریغ نمی کنند. بسیج دانشجویی جهت استحضار ملت شریف ایران اعلام می کند شعار”مرگ بر آمریکا” برای همیشه زینت بخش دیوار های این مکان خواهد ماند.

در بخش پایانی این اطلاعیه خطاب به رسانه های خبری آمده است: از رسانه های گرامی و ارزشی کشور که به دلیل دغدغه مندی نسبت به انتشار این خبر مبادرت ورزیده اند می خواهیم پیش  از رسانه ای کردن اینچنین اخباری صحت و سقم و جزئیات موضوع را از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی جویا شوند.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: صراط

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “واکنش بسیج به حذف «مرگ بر آمریکا»”

  1. امیران گفت:

    مرگ بر آمریکا و عوامل داخلی آنها که جاده صاف کن آنها میباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار