واکنش حدادعادل به حکم مهدی هاشمی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61154
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۷
شاخص : غلامعلی حدادعادل در خصوص حکم صادر شده برای مهدی هاشمی گفت که به‌عنوان قاضی حکم نمی‌کنم ولی به‌صورت کلی آرزومندم در جامعه‌ای زندگی کنیم که قوه قضائیه با قاطعیت و عدالت جلوی هرگونه کج‌روی و انحرافی را بگیرد
غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصول‌گرایان مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش “چشم‌انداز وحدت اصول‌گرایان را چگونه می‌بینید و آیا به وحدت می‌رسند؟” اظهار داشت: امیدواری وجود دارد.

وی درخصوص تشکیل جبهه یکتا افزود: بنده می‌دانم که برخی از مدیران دولت قبل تصمیم گرفته‌اند که توانایی‌ها و تجارب خود را در خدمت انقلاب قرار دهند.

رئیس فراکسیون اصول‌گرایان مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا جبهه یکتا می‌تواند برای وحدت جریان اصول‌گرایی کارآمد باشد، گفت: بله.

حدادعادل درباره شرکت در انتخابات آینده مجلس تأکید کرد: هرگونه که به‌مصلحت انقلاب است عمل می‌کنم؛ اگر نیامدنم به‌مصلحت باشد، نمی‌آیم ولی اگر آمدنم به‌مصلحت باشد، به تکلیف عمل می‌کنم.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش “نظر شما در خصوص اقدام قوه قضائیه در محاکمه مهدی هاشمی چیست؟” تصریح کرد: به‌دلیل اینکه از محتوای پرونده اطلاع دقیقی ندارم، به‌عنوان قاضی حکم نمی‌کنم ولی به‌صورت کلی آرزومندم در جامعه‌ای زندگی کنیم که قوه قضائیه با قاطعیت و عدالت جلوی هرگونه کج‌روی و انحرافی را بگیرد.

منبع: تسنیم
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار