ایران جانبی

» واکنش دختر آقای وزیر به خبر جنجالی احتکار دارو/ این کارها ارتباطی با فعالیت‌های پدرم نداشت
کد خبر: 170966
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
شاخص : شبنم نعمت زاده دختر وزیر صنعت سابق روحانی به خبر جنجالی کشف انبار داروهای احتکار شده واکنش نشان داد.

 به گزارش شاخص نیوز: شبنم نعمت زاده دختر محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت سابق دولت روحانی که مسائلی درباره انبارهای یک شرکت داروسازی متعلق به وی و بدهی هایش به سایر شرکتها جنجال آفرین شده بود، به همراه ۳ نفر از وکلایش با شرق به گفت و گو نشست.

وی در بخشی از این گفتگو برای اثبات اینکه بگوید شرکت های متعدد او هیچ ارتباطی به وزارت پدرش ندارد، درباره چندین شرکت خود گفته است: من از سال ۸۸ فعالیت خودم را شروع کردم و در این ۱۰ سال چند شرکت تأسیس کردیم. ما روند خودمان را داشتیم و این کارها ارتباطی با فعالیت‌های پدرم نداشت. ایشان هم که کنار رفتند، باز ما شرکت‌های دیگری را تأسیس کردیم.

شبنم نعمت زاده سال ۷۵ از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شد؛ ۵ سال بیکار بود اما در سال ۸۰ در داروخانه بیمارستان میلاد کار پیدا کرد و پس از آن در چند داروخانه دیگر کار می کرد. اما به فاصله چند سال پس از کار کردن در داروخانه ها، از سال ۸۸ به بعد، تاسیس شرکتهایش را آغاز کرد و اکنون می گوید که به مالکیت چندین شرکت رسیده است.

وی با اینکه رسیدن از داروسازی در داروخانه ها به مالکیت چندین شرکت را بدون دخالت پدرش دانست اما افزود: یک دوره کوتاهی وقتی پدرم بازنشسته شده بود، از ایشان خواهش کردم در یکی از شرکت‌ها به‌عنوان هیئت‌مدیره اسم‌شان را بگذارم. آن هم زمان خیلی کوتاهی بود و ایشان هیچ نفعی از این شرکت نداشت.

شبنم نعمت زاده تاکید کرد که مطمئنا به شرایط بهتری دست خواهد یافت.

منبع: شفاف

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار