واکنش رسانه های مطرح جهان به همکاری کی روش با ایران بدون قرارداد! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 172748
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
شاخص : کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران قرارداد ندارد و به صورت آزاد با فوتبال کشورمان همکاری می کند که سبب واکنش رسانه های مطرح جهان شده است.

به گزارش شاخص نیوز، پس از پایان رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، کارلوس کی روش ابتدا پیشنهاد تمدید قرارداد ۶ ماهه فدراسیون فوتبال ایران را نپذیرفت و به پرتغال رفت و به درخواستمهدی تاج و دوستانش در خیابان سئول ( محل ساختمان فدراسیون فوتبال ) پاسخ مثبت نداده و از طریق مختلف اعلام کرده که باید ابتدا برای حل شدن مشکلات به او گواهی کتبی بدهند تا سپس قراردادش را تمدید کند. مشکلاتی مانند پرداخت مطالبات، نحوه پرداخت با وجود تحریم های بانکی، اردوها، بازی های تدارکاتی و …

سپس مرد پرتغالی فوتبال جهان به ایران آمد و کارش را در تیم ملی ایران آغاز و برای عقد قرارداد اعلام آمادگی کرد اما هنوز این قراردادی میان ۲ طرف منعقد نشده و او در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه با ازبکستان بیان کرد: نه، نه. قراردادم پایان یافته است. ما با یکدیگر دست دادیم اما هنوز قراردادی امضا نکردیم.

صحبت های کی روش در نشست خبری با واکنش زیاد رسانه های جهان قرار گرفت و گاردین، ساکرنت، ESPN ، خبرگزاری هندی و … در این باره مطالبی نوشتند.

جالب ترین واکنش به این موضوع را رسانه ساکرنت داشت که در این باره نوشت: کی‌ روش پس از جام جهانی هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران را بر عهده خواهد داشت و در اولین بازی دوستانه ایران قبل از جام ملت‌های آسیا این مربی پرتغالی روی نیمکت ایران می‌نشیند. البته او در ماه می ( اسفند ) اعلام کرد ممکن است به کار در تیم‌ ‌ملی ایران ادامه‌ ندهد، چرا که فدراسیون فوتبال پیشنهاد تمدید قرارداد فقط تا جام ملت‌های آسیا را به او داده است ولی او به دنبال قراردادی تا جام جهانی ۲۰۲۲ است.

ایران و ازبکستان قرار است، امروز ( سه شنبه ) در چارچوب دیداری تدارکاتی به مصاف هم بروند که نخستین حضور کی روش بدون قرارداد رسمی روی نیمکت ایران است.


بیشتر بخوانید:

تاج: اداره فوتبال با این وضعیت غیرممکن است

پاسخ فدراسیون به برخی انتقاد‌ها در مورد برگزار نشدن دیدار‌های بزرگ برای تیم ملی

بیانیه فدراسیون فوتبال درباره دعوتنامه بازی دوستانه با آرژانتین


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار