واکنش طنز کاربران به گریم کیمیا+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90447
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲
شاخص : به عقیده بسیاری از مخاطبان کیمیا، گریم ضعیف بازیگران در فصل سوم این سریال تأثیر بسزایی بر روند باورپذیری داستان داشته است.

به گزارش شاخص نیوز به نقل از فارس، انعکاس مهم‌ترین اخبار حاشیه‌ساز فضای مجازی که مورد توجه کاربران اینترنتی در ایران قرار می‌گیرد را با عنوان بسته خبری «کوچه پس کوچه‌های مجازی» منتشر می‌کند.

«کیمیا» یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌هایی است که این‌روزها میهمان خانه‌ ایرانی‌هاست، این سریال تاکنون توانسته موفقیت‌های بسیاری در جذب مخاطب داشته باشد اما انتقادهایی نیز از سوی مخاطبان به این سریال وارد شده است.

صفحه رسمی سریال کیمیا در اینستاگرام به عنوان مرجع ارتباط مستقیم با مخاطبان این سریال در حال فعالیت است و با پایان هر قسمت نکات ضعف و قوت آن از سوی مخاطبان برنامه مورد نقد قرار می‌گیرد. همچنین این روزها صفحات شخصی بازیگران این سریال نیز راهی برای رساندن انتقادها و پیشنهادها به گوش عوامل فیلم شده است.

با آغاز فصل سوم کیمیا انتقادهای بسیاری به گریم بازیگران از سوی مخاطبان این سریال مطرح شده است، به عقیده بسیاری از مخاطبان این سریال ایرانی، گریم بازیگران نتوانسته است حق مطلب را در سریال ادا کند و این موضوع مهم تأثیر بسزایی بر روند داستان گذاشته است.

در همین راستا تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که این مطلب را به طنزی همراه با کنایه بیان می‌کند:

پیش از این امیر اسکندری طراح گریم سریال که پیشتر طراح گریم سریال‌هایی چون «بوعلی سینا» و «ابراهیم خلیل الله» بوده است در پاسخ به انتقادهای صورت گرفته گفت که: «مهراوه شریفی‌نیا می‌گفت اجازه نمی‌دهم چسب با لاتکس به صورتم بزنید یا می گفت من لنز توی چشمم نمی‌گذارم یا روی صورتم خطوط نکشید و تهیه کننده و کارگردان هم به راحتی پذیرفتند!»

این چهره پرداز باسابقه در جایی دیگر از گفت‌وگو باز هم از عدم انعطاف بازیگران چنین گفت: «مهراوه شریفی نیا و آزیتا حاجیان کلاً با هیچ مساله‌ای کنار نمی‌آمدند. اصلاً خیلی از این بازیگران نمی‌خواستند در فاز سوم بازی کنند. من تمام تلاشم نزدیک کردن بازیگران به نقش‌هاست اما کسی نبود به مهراوه شریفی‌نیا بگوید اسکندری برای نزدیک کردن تو به نقشت اینجاست و با تو هیچ دشمنی ندارد.»

به گزارش فارس، پخش مجموعه تلویزیونی «کیمیا» از شنبه ۴ مهرماه از شبکه دو سیما آغاز شده است. این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی جواد افشار هر شب ساعت ۲۱:۳۰  روی آنتن می‌رود و در ۳ نوبت ساعت ۱ بامداد، ۱۱ و ۱۶ تکرار می‌شود.

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “واکنش طنز کاربران به گریم کیمیا+تصاویر”

  1. دیان گفت:

    …. تو باغی که کلیدش میوانه باشد.
    این مشکل همه هنرپیشه های مغرور ایرانی است . حالا اگر هنرپیشه ، فردی معروف باشد ، شاید بتوان تا حدودی به تهیه کنندگان حق داد اما در بعضی فیلمها هنرور سرباز را هم جرات کوتاه کردن موی سرش را ندارند . رزمنده دفاع مقدس را با موهای دهه نود باید تحمل کرد . همسر حضرت امام حسن (ع )، همسر وهب ، همسر مختار و تقریبا”اکثر قریب به اتفاق زنان صدر اسلام راباید دماغ عمل کرده نگاه کرد .
    این مسائل در کشور ما نشان دهنده آن است که متاسفانه احدی جرات و یا قصد برخورد با افراد خاطی ، دزد، خیانت کار، فتنه گر، مال بیت المال خور، رانت خوار، قاچاق چی، مختلس، قانون گریز، زمین خوار، تشویش کننده اذهان عمومی،فاسق، مفسد، وووو را ندارد .فلذا به اینجا میرسیم که خانم شریفی نیا ، خیلی راحت این جرات را به خود میدهد که هنر هفتم این مملکت و همه دست اندر کاران آن رابه بازی بگیرد و همه آنها را بازیچه دست خودش نماید . و جالب تر اینجاست که از اینگونه افراد هم ، توسط مسئولین در آخر تجلیل میشود و کلی للی به لالاشان گذاشته میشود . واقعا”که!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار