Iranjb.ir

واگذاری درمانگاه مهرگان به دانشگاه علوم پزشکی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96115
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد
شاخص : مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوين از واگذاری یک باب درمانگاه در ناحیه شهری مهرگان جهت بهره‌برداری به دانشگاه علوم پزشکی قزوین خبرداد
mohandes_hamed_manifar

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حامد مانی‌فر از واگذاری یک باب درمانگاه در ناحیه شهری مهرگان جهت بهره‌برداری به دانشگاه علوم پزشکی قزوین خبرداد و گفت: این واحد درمانی جهت ارائه خدمات درمانی دولتی و جهت رفاه حال شهروندان مسکن مهر تکمیل و آماده بهره برداری شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین بیان کرد: ساخت درمانگاه مهرگان با هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال بدون احتساب قیمت زمین از محل اعتبارات داخلی ساخته شده که نقش موثری در ارتقاء رفاه و کیفیت خدمات درمانی شهروندان این منطقه دارد.

این مسئول تصریح کرد: این درمانگاه پس از تکمیل در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفت تا شهروندان ناحیه شهری مهرگان بتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

مانی‌فر اعلام کرد: این اداره کل در راستای تحقق سیاست‌های دولت و افزایش خدمات روبنایی در سایت‌های مسکن مهر استان، اقدام به ساخت یک باب درمانگاه، هشت واحد آموزشی، ۲ سالن ورزشی، ۶ باب مسجد و همچنین احداث سایر خدمات روبنایی کرده است.

وی یادآور شد: طرح شهرک مهرگان قزوین توسط مهندسین بومی اجرا شده است و مسکن مهر در قزوین نسبت به سایر استان‌ها، از کیفیت بالاتری برخوردار است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار