واگذاری درمانگاه مهرگان به دانشگاه علوم پزشکی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96115
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد
شاخص : مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوين از واگذاری یک باب درمانگاه در ناحیه شهری مهرگان جهت بهره‌برداری به دانشگاه علوم پزشکی قزوین خبرداد

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حامد مانی‌فر از واگذاری یک باب درمانگاه در ناحیه شهری مهرگان جهت بهره‌برداری به دانشگاه علوم پزشکی قزوین خبرداد و گفت: این واحد درمانی جهت ارائه خدمات درمانی دولتی و جهت رفاه حال شهروندان مسکن مهر تکمیل و آماده بهره برداری شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین بیان کرد: ساخت درمانگاه مهرگان با هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال بدون احتساب قیمت زمین از محل اعتبارات داخلی ساخته شده که نقش موثری در ارتقاء رفاه و کیفیت خدمات درمانی شهروندان این منطقه دارد.

این مسئول تصریح کرد: این درمانگاه پس از تکمیل در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفت تا شهروندان ناحیه شهری مهرگان بتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

مانی‌فر اعلام کرد: این اداره کل در راستای تحقق سیاست‌های دولت و افزایش خدمات روبنایی در سایت‌های مسکن مهر استان، اقدام به ساخت یک باب درمانگاه، هشت واحد آموزشی، ۲ سالن ورزشی، ۶ باب مسجد و همچنین احداث سایر خدمات روبنایی کرده است.

وی یادآور شد: طرح شهرک مهرگان قزوین توسط مهندسین بومی اجرا شده است و مسکن مهر در قزوین نسبت به سایر استان‌ها، از کیفیت بالاتری برخوردار است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار