واگذاری طرح های نیمه‌تمام قزوین به بخش خصوصی/ سازمان مدیریت مغز دستگاه های اجرایی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82627
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۱۵
استاندار قزوين:
شاخص : استاندار قزوين با تاكيد بر واگذاري طرح‌هاي نيمه ‌تمام استان به بخش خصوصي گفت: سازمان مدیریت حرکت دهنده دستگاه ها از نظر برنامه و بودجه است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی در دیدار با کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با بیان اینکه این سازمان مغز دستگاه های اجرایی است اظهار کرد: سازمان مدیریت حرکت دهنده دستگاه ها از نظر برنامه و بودجه است.

استاندار قزوین تصریح کرد: به دلیل محدودیت منابع اعتباری دولتی و ضرورت استفاده از همه ظرفیت های موجود باید طرح های نیمه تمام استان به بخش خصوصی واگذار شود.

این مسئول در خصوص وضعیت دستگاه های اجرایی از نظر اعتبارات هزینه ای، حقوق و مزایای کارکنان بیان کرد: این سازمان باید مقایسه ای بین استان ها براساس شاخصه جمعیت، مساحت، تعداد کارکنان و میزان جذب اعتبارات هزینه ای انجام دهد تا بتوان با تکیه بر این آمارها تحلیل علمی و دقیقی از جایگاه اعتباری استان داشته باشیم.

همتی اعلام کرد: براساس تصمیم دولت و مجلس باید چند استان طی هفته آینده نظام بودجه ریزی استانی خود را آماده و ارائه دهند تا مجلس و دولت زمینه استقرار یک نظام درآمدی مستقل در سایر استان ها را فراهم کند.

وی همچنین با اشاره به سفر رئیس جمهور و هیئت وزیران به استان قزوین افزود: در آینده نه چندان دور سفر دکتر روحانی و هیئت همراه را در پیش داریم که باید مقدمات آن را با ایجاد فضای نشاط در جامعه فراهم کرد.

یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در ابتدای این دیدار گزارشی از برنامه ها و فعالیت های این سازمان بیان کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار