ایران جانبی

» وجود ۲ هزار واحد صنفی بدون مجوز و پروانه کسب در استان
کد خبر: 197191
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲:۲۲
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین خبر داد
شاخص : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: دو هزار واحد صنفی بدون مجوز و پروانه کسب در استان قزوین وجود دارد که ساماندهی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سعید نبیل در همایش پلیس اصناف که ظهر امروز در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: حوزه امنیت حساس و پیچیده است و اگر کمی با دقت و تامل به این موضوع نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که امنیت اولویت اول را در سطع جامعه دارد.

وی افزود: تمامی امنیت‌ها از جمله امنیت فیزیکی، فرهنگی و اقتصادی ماموریتی است که در حوزه نیروی انتظامی ورود جدی صورت گرفته است؛ در استان ۳۸ هزار واحد صنفی وجود دارد که امنیت آن توسط نیروی انتظامی تامین شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در استان قزوین ۱۰۴ اتحادیه نظارت بر صنوف، پنج اتاق اصناف و دو هزار واحد صنفی بدون مجوز و پروانه کسب وجود دارد.

این مسئول بیان کرد: بین صنوف و نیروی انتظامی هماهنگی خوبی صورت گرفته است و با همکاری مجموعه اصناف نیز به دو هزار واحد صنفی بدون مجوز ساماندهی خواهیم کرد.

۱۰۴ اتحادیه در استان وجود دارد

نبیل عنوان کرد: بحث مواجه با عرضه پوشاک خارج از شئونات اسلامی توسط بازرسان صنوف و نیروی انتظامی انجام شده است و برخی از فروشندگان اصناف که در صنوف قرار دارند برخی از نکات را رعایت نمی‌کنند که باید با این افراد مواجه جدی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: برخی اوقات گزارشات نگران‌کننده‌ای واصل می‌شود که اگر در دستور کار قرار گیرد و همه افراد و نیروی انتظامی همکاری کنند حل کردن تمامی این موارد آسان می‌شود.

نبیل گفت: موضوع دوم قاچاف کالا است که وارد شدن چنین مواردی به کشور باعث ناآرامی بازار و به چالش کشیدن جامعه می‌شود که با همکاری مطلوب نیروی انتظامی پیگیری این موارد مغتنم است.

این مسئول افزود: تعامل، همراهی و هم‌گامی یک ارزش است و همکاری و خوشبختانه همانگی بین صنوف و نیروی انتظامی در وضعیت مطلوبی قرار دارد به طوری که تمامی موارد با همکاری صنوف پیگیری می‌شود و همه مشکلات حل شدنی است.

نبیل با بیان اینکه وضعیت بازار با ثبات نسبی مواجه شده و این مسئله باید با همکاری همه افراد پایان یابد، تاکید کرد: امروزه دشمنان طالب این هستند که فضای جامعه را بر هم بریزند اما با همکاری مردم و نیروی انتظامی فضای آرام در جامعه حفظ خواهد شد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار