وحدت بین مردم و مسؤولان کرامت انسانی و تحقق وحدت را به همراه دارد
کد خبر: 115119
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۵۸
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
شاخص : نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مدیران و مسؤولان باید برای عزت کشور و توسعه، رشد و شکوفایی آن تلاش کنند چراکه وحدت بین مردم و مسؤولان کرامت انسانی و تحقق وحدت را به همراه دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام مجید تلخابی در جلسه شورای اداری استان قزوین که ظهر امروز با حضور رئیس جمهور و هیأت دولت در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: حماسه‌آفرینی‌های مردم ایران در تمام عرصه‌ها و الگوی مدیریتی درست موجب شد که ایران در جهان و منطقه حرف نخست را بزند.

وی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید گام‌های ارزنده‌ای در زمینه حل مشکلات و معضلات اقتصادی و غیره برداشته شد و به لطف خداوند امروز جمهوری اسلامی ایران مصداق همین دولت کریمه است که توانسته الگوی درست مدیریتی در دنیا باشد.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مدیران و مسؤولان باید برای عزت کشور و توسعه، رشد و شکوفایی آن تلاش کنند، چراکه وحدت بین مردم و مسؤولان کرامت انسانی و تحقق وحدت را به همراه دارد.

تلخابی بیان کرد: امروز رعایت حقوق مستضعفان و مردم جامعه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دولت است که برای رسیدن به آن تلاش می‌شود.

وی تصریح کرد: نظام ما، نظام ولایی و اسلامی است و باید قدردان آن باشیم و بتوانیم با تأسی از ولایت فقیه و منویات رهبری برای عزت و سربلندی کشور نقش‌آفرینی کنیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

منبع: خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار