وحدت حوزه و دانشگاه تنها با شعار محقق نمی‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 85774
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷
رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قروین:
شاخص : رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین با اشاره به اینکه وحدت حوزه و دانشگاه تنها در حوزه شعار تحقق نمی یابد، گفت: حوزه و دانشگاه باید با همدلی و همزبانی و بهره گیری از نقاط قوت یکدیگر مرکز تقویتی برای پیشرفت علوم، اخلاق و معرفت باشد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، عصر امروز مراسم گرامیداشت وحدت و دانشگاه با حضور محمدرضا عارف عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجمع تشخیص مصلحت نظام و دانشجویان در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

سید ابوالحسن نایینی رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) با اشاره به ۲۷ آذرماه به عنوان روز وحدت حوزه و دانشگاه اظهار کرد: این روز یکی از اقدامات ارزنده بنیان گذار جمهوری انقلاب اسلامی ایران و دستاوردهای مهم انقلاب است.

وی افزود: شهید مفتح از جمله شخصیت های تاثیر گذار در بحث حوزه و دانشگاه بودند که تمام تلاش خود را در تحقق این آرمان به کار برد.

رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی با بیان اینکه وحدت حوزه و دانشگاه تنها در حوزه شعار تحقق نمی یابد تصریح کرد: حوزه و دانشگاه باید با همدلی و همزبانی و بهره گیری از نقاط قوت یکدیگر مرکز تقویتی برای پیشرفت علوم، اخلاق و معرفت باشد.

نایینی افزود: وظیفه مسئولان بدنه حوزوی و دانشگاهی باید در عمل به منویات بنیان گذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری با تقویت بین حوزه و دانشگاه زمینه پویایی و علمی و شتاب در روند پیشرفت تعالی جامعه را فراهم کند.

وی در انتها با درود بر شهیدان حوزه و دانشگاه گفت: امید است توفیق روز افزون دانشجویان را در سایه ایمان و علم و حضرت ولی عصر محقق شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار