وحدت لازمه پیشرفت کشور است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88125
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۹:۲۵
دبیر هیات دولت در اجلاس استانی نماز:
شاخص : دبیر هیات دولت در اجلاس استانی نماز گفت: از دوره انقلاب اسلامی تاکنون پیروزی ما در سایه وحدت به وجود آمده است، همانطور که در 9 دی همه مردم برای دفاع از ولایت یکصدا فریاد وحدت سر دادند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص نیوز، محسن حاجی میرزایی، دبیر هیات دولت در همایش گرامیداشت هفته وحدت و اجلاس استانی نماز در سالن تربیت معلم قزوین اظهار کرد: وحدت بزرگترین نعمت الهی است و با برکات عظیم این نعمت الهی تاکنون آرامش در جامعه اسلامی حاکم است.

وی در ادامه افزود: آیات قرآن کریم و سیره نبوی بر وحدت پافشاری می‌کند زیرا وحدت لازمه پیشرفت بشریت است.

این مسئول ادامه داد: مایه تاسف است در حالی که گروه‌های مختلف در کشور اشتراکات فراوانی از نظیر دین، آئین، رهبری و دغدغه‌ها و آرمان‌ دارند اما گروهی به جای توجه و تقویت این اشتراکات به واسطه هوای نفسانی این وحدت را تکه تکه می‌کنند.

وی با بیان اینکه جامعه ما به شدت نیازمند وحدت است، اذعان کرد: از دوره انقلاب اسلامی تاکنون پیروزی ما در سایه وحدت به وجود آمده است، همانطور که در۹ دی همه مردم برای دفاع از ولایت یکصدا فریاد وحدت سر دادند.

حاجی میرزایی ابراز کرد: هم اکنون که ما در آستانه انتخابات قرار گرفته‌ایم دشمنان وحدت ما را هدف قرار داده‌اند بنابراین این انتخابات باید مایه انسجام وحدت باشد؛ هرکس که خود را متعهد دولت می‌داند باید در مسیر افزایش این وحدت تلاش کند.

وی در پایان همچنین با اشاره به جایگاه نماز در اسلام بیان کرد: نماز معراج مومن و بزرگترین عامل یاد خدا به حساب می‌آید و یکی از مهمترین نیازهایی است که بر روح، جسم و روشنی قلب بشر نفوذ کرده و انسان را از گمراهی، تنگی معیشت در امان می‌دارد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار