ورزش‌های زمستانی که باور نمی‌کنید+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96706
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۷:۱۵
شاخص : مردم برای گذراندن وقتشان معمولا کاری‌های جالبی انجام می‌دهند، اما گاهی این کارها به ورزش‌هایی جالبی می‌انجامد.

به گزارششاخص نیوز ،مردم برای گذراندن وقتشان معمولا کاری‌های جالبی انجام می‌دهند، اما گاهی این کارها به ورزش‌هایی جالبی می‌انجامد.

میل به رقابت و تفریح مردم را بر آن داشته تا ورزش‌های گروهی ایجاد کند. بعضی از این ورزش‌ها به تجارت‌های میلیونی با طرفدارانی تبدیل شده‌اند که حاضرند برای دیدن این مسابقات و دیدن تیم‌های مورد علاقه‌شان هزینه کنند. اما در حال حاضر در مورد این ورزش‌ها حرفی نمی‌زنیم بلکه در مورد ورزش‌هایی که کمتر برای شما آشنا هستند می‌گوییم.

۱٫    ردوبدل: این بازی شبیه بازی هاکی است که در آن دو تین با چوبهایی که در دست دارند سعی می‌کنند توپی که شبیه توپ معمولی کوچک است نه توپ هاکی به دروازه تیم مقابل گل بزنند. این بازی در در المپیک  سال ۱۹۵۲ جزء بازی‌هایی بود که اجرا می‌‌شد و برای خود فدراسیون هم داشت.

ورزش‌های زمستانی که باور نمی‌کنید+تصاویر

۲٫    اسکی به صورت رقص باله: از اسم این بازی به راحتی متوجه می‌شویم این بازی در مورد چیست. این بازی استعداد و مهارت زیادی می‌خواهد چرا که باله با اسکی بسیار سخت است. این بازی در المپیک سال‌های ۱۹۸۸ و ۱۹۹۲ هم برگزار شد.

ورزش‌های زمستانی که باور نمی‌کنید+تصاویر

۳٫    کرلینگ: این بازی است که شاید در بازی‌های المپیک دیده باشیم. در این بازی سنگی را روی یخ سُر می‌دهند و سعی می‌کنند در نقطه مشخصی متوقفش کنند. بازیکن‌ها از جارو‌های خاصی استفاده می‌کنند تا سرعت سنگ را کنترل کنند.

ورزش‌های زمستانی که باور نمی‌کنید+تصاویر

۴٫    چوگان برفی: این بازی است که معمولا افراد ثروتمند بازی روی چمن با چوب‌های بلند آن را بازی می‌کنند. تنها تفاوت این بازی با نوع برفی آن، این است که توپ آن بزرگتر و رنگ آن را طوری است که در برف دیده شود.

ورزش‌های زمستانی که باور نمی‌کنید+تصاویر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار