ورود زودهنگام به فعالیت‌های انتخاباتی غیراخلاقی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87047
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
نماینده ولی‌فقیه در استان:
شاخص : نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با اشاره به ضرورت پرهیز از هرگونه ورود زودهنگام به انتخابات گفت: فعالیت‌های انتخاباتی زودهنگام خلاف اخلاق و دین است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار جمعی از نمایندگان تشکل‌ های دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین پرهیز از هرگونه ورود زودهنگام به انتخابات را لازم و ضروری دانست و گفت: ورود زودهنگام به انتخابات و فعالیت‌های انتخاباتی خلاف اخلاق، دین و منویات رهبری است.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بصیرت افزایی را یکی از ضروریات مهم دوری از فتنه در جامعه عنوان کرد و افزود: برای بصیرت افزایی نیازمند استفاده از قرآن هستیم و خداوند همواره فتنه‌ها را در قرآن مشخص کرده که آگاهی از آن منجر به بصیرت افزایی می‌شود.

این مسئول با تاکید بر اینکه تشکل‌ها همیشه در مسیر تحقق ارزش‌های دینی و انقلابی بسیج باشند، تصریح کرد: وحدت ایمانی و توحیدی ارزشمندترین نوع وحدت است و وحدت فردی و جمعی نیازمند تقوا و تسلیم است.

عابدینی خاطرنشان کرد: حرکت در مسیر ائمه اطهار(ع) و قرآن کریم و تکیه ‌بر جلسات دینی منجر به تداوم در برنامه‌های دینی می‌شود.

وی با بیان اینکه اسلام دین رحمت و مهربانی است، تاکید کرد: حمایت از مظلوم و مقابله با ستم پیام روشن دین مبین اسلام است.

امام جمعه قزوین در ادامه به کشتار مسلمانان در کشور نیجریه اشاره و تاکید کرد: ظلم و ستم را در هر جای دنیا محکوم می کنیم.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار