ورود سامانه بارشی جدید از ظهر جمعه
کد خبر: 101711
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۴:۲۷
کارشناس هواشناسی خبر داد؛
شاخص : کارشناس هواشناسی گفت: از بعدازظهر روز جمعه سامانه بارشی وارد منطقه می‌شود که تا روز شنبه در سطح منطقه پایدار است و در بعضی ساعات بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش بادهای شدید ایجاد می‌کند.

مهدی آخوندی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص شرایط جوی چند روز آینده اظهار کرد: امروز و فردا در ساعات بعدازظهر بارش‌‌های ضعیف و پراکنده در ارتفاعات خواهیم داشت.

وی افزود: از بعدازظهر روز جمعه سامانه بارشی وارد منطقه می‌شود که تا روز شنبه در سطح منطقه پایدار است و در بعضی ساعات بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش بادهای شدید ایجاد می‌کند.

کارشناس هواشناسی با بیان اینکه تغییرات خاصی در میزان دما نخواهیم داشت گفت: عمده فعالیت این سامانه بارشی از بعدازظهر جمعه تا صبح شنبه خواهد بود.

آخوندی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه بارش‌ها به صورت رگباری است و در فصل بهار قرار داریم، احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و همچنین پدیده تگرگ هم دور از انتظار نیست.

وی در پایان گفت: امروز کمینه دما با ۹ درجه متعلق به آوج و بیشینه دما را با ۳۲ درجه در رازمیان گزارش شده است و کمترین و بیشترین دمای شهر قزوین هم به ترتیب ۱۱ و ۲۸ درجه سانتی‌گراد بوده است.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار