وزش بادهای شدید برای امروز/ در ارتفاعات استان احتمال رگبار وجود دارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160913
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
مدیرکل هواشناسی استان قزوین خبر داد
شاخص : مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: برای امروز تنها پدیده غالب وزش بادهای شدید (غربی) است و همچنین به دلیل گذر امواج کم دامنه در ارتفاعات شمالی استان احتمال رگبار محلی وجود دارد.

آرش بهاروند مدیرکل هواشناسی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: براساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی، تا شنبه جوی نسبتاً پایدار بر استان قزوین حاکم می‌باشد.

وی افزود: برای امروز تنها پدیده غالب وزش بادهای شدید (غربی) است و همچنین به دلیل گذر امواج کم دامنه در ارتفاعات شمالی استان احتمال رگبار محلی وجود دارد.

این مسوول عنوان کرد: شنبه به دلیل وزش بادهای شدید جنوبی افزایش محسوس دما و در پاره ای مناطق احتمال پدیده گردوخاک پیش بینی می‌شود.

بهاروند در ادامه گفت: آسمان استان قزوین امروز کمی تا نیمه ابری خواهد بود و گاهی با وزش باد شدید در ارتفاعات شمالی، افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده مواجه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه پنجشنبه آسمانی صاف تا کمی ابری خواهیم داشت بیان کرد: روز جمعه آسمان صاف تا کمی ابری خواهد بود و گاهی وزش باد خواهیم داشت و برای روز شنبه آسمانی کمی تا نیمه ابری و گاهی وزش باد شدید و در پاره ای از مناطق احتمال گردوخاک پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار