وزیر ثروتمند کابینه عضو هیأت مدیره ده‌ها شرکت است/ جای نعمت‌زاده در دولت نیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 69594
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
روزنامه آفتاب یزد:
شاخص : روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب‌ یزد نوشت: محمدرضا نعمت‌زاده یکی از ثروتمندان کابینه است، در ده‌ها شرکت عضو هیأت مدیره است، آنقدر وضع مالی وزارتخانه‌اش خوب است که روزنامه اختصاصی خود یعنی «صمت» را رایگان و آن‌ هم با پست توزیع می‌کند.

به گزارش پایگاه  شاخص ، روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد، روز چهارشنبه ۱۱ شهریور ۹۴، گزارشی را “درباره اظهارات نعمت زاده” درج کرده است که در ادامه متن کامل آن را از نظر می‌گذرانید:

درباره اظهارات نعمت زاده

محمدرضا نعمت زاده یکی از ثروتمندان کابینه است، در دهها شرکت عضو هیات مدیره است، آنقدر وضع مالی وزارتخانه اش خوب است که روزنامه اختصاصی خود را یعنی صمت را رایگان و آن‌هم با پست توزیع می کند . این وزیر کمپین خود جوش مردم برای ارزان کردن خودروهای ایرانی را خیانت می داند، چرا؟!

نعمت زاده حق دارد تمام عمر جزو مقامات ارشد باشد و آنطور که شایعه ها می گویند میلیاردی سرمایه دارد ولی مردم به عنوان مشتری حق ندارند برای مقداری صرفه جویی طرف تقاضا را کاهش دهند تا خودرویی که چند برابر قیمت تمام شده اش به دست مردم می رسد و عده زیادی را به ثروت های بادآورده می رساند، چرا؟ چون وزیر تنها خودش و هم طبقه های پولدار خود را تحویل می‌گیرد، چون به وزارت آسان عادت کرده است.

وزیری که خریداران را به خاطر خواست قانونی شان برای ارزان شدن محصولی خائن می داند جایش در دولت نیست، بلکه باید توسط دولت در معرض بازخواست قرار بگیرد و اگر مجلس که به دلایل دوری و نزدیکی جناحی دست به استیضاح و عدم استضیاح می زند اگر دل در گرو مردم داشت حتما این وزیر را بازخواست می کرد. اما نباید منتظر این اتفاق‌ها بود.

اما این حرف وزیر و رویکردش نشان می دهد با این طرز تلقی، کشور نه تنها به تولید صنعتی دست نخواهد یافت بلکه هر آنچه هم دارد را از دست می دهد.

منبع : فارس

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “وزیر ثروتمند کابینه عضو هیأت مدیره ده‌ها شرکت است/ جای نعمت‌زاده در دولت نیست”

  1. امیران گفت:

    وزیری که در ابتدای خدمت دولتی اش تنها یک معلم اموزش پرورش بود و اکنون دارای حدود ۱۰۰۰ میلیارد ثروت میباشد آنقدر طلبکار است که به کسی اجازه نمی دهد راجع به وی اظهار نظر کند و این نمونه ها در دولت یازدهم کم نیستند.دولت دارای وزرای میلیاردی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار